Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha összezárnak férfiakat és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha összezárnak férfiakat és nőket, törvényszerűen vonzódni fognak egymáshoz előbb-utóbb?

Figyelt kérdés
Szóval ha össze van zárva az ember idegen, mindenféle korú és külsejű emberekkel, akkor egy idő után miért vonzódnak egymáshoz, ha amúgy a való életben nem is lenne az esete a másik? Szóval a klasszikus példa egy lakatlan szigetre kerülés, vagy egy természeti katasztrófa miatt összezárva maradnak hetekig. De a mindennapi életben is ott van ez a jelenség, iskolatársak, munkatársak között. A saját példám hogy néha azon kapom magam hogy, olyan férfi munkatársamra gondolok szexuálisan aki 20 évvel idősebb nálam, vagy nem is tetszik külsőre.
2016. márc. 17. 18:46
 1/6 anonim ***** válasza:
nem.
2016. márc. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az utolsónak igazat adok abban ,hogy akkor nincs más lehetőség és akkor egy idő után életbe lép "ha nincs ló jó a szamár is effektus."


Az én véleményem pedig az lenen ,hogy ott kénytelen vagy megismerni ,és lehet ,hogy olyan tulajdonságok lesznek benne amik elkezdenek vonzani ,DE ugyanakkor az is lehet ,hogy pont olyanok amik taszítanak ,szóval ez szerintem nem törvényszerű ,hogy biztosan összejön az a két ember.

2016. márc. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%

Inkább a mai világ a furcsa.


1 ÉV ALATT ANNYI ÚJ EMBERT ISMERSZ MEG MINT A DÉDAPÁD/DÉDANYÁD EGÉSZ ÉLETÉBEN. Túl sok a választási lehetőség.

Régen, a halálig tartó házasságok idején sem arról volt szó, hogy az emberek hű de összeillettek volna, csak egyszerűen elfogadták a sorsukat és azt hogy találtak egy embert, akihez vonzódnak.


A kérdésedre a válasz igen. Kedves ezt olvasó emberek. Ha összekerülnétek egy poszt-apokaliptikus környezetben másik 9 emberrel (4 veletek egy nemű, 5 ellenkező nemű), akkor biztos mindenki hamar megtalálná a párját ott. Miért? Mert az élet valójában nem a "tökéletes", a "pár", a "Nagy Ő" megtalálásáról szól.

2016. márc. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Sunshinedoll ***** válasza:
Nem. A heterók mindig meglepnek a hülye kérdéseikkel :D
2016. márc. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%

Egyrészt a fajfenntartó ösztön miatt. Hiába van kismillió választásod, valójában csak azok közül választasz, akiket van is alkalmad megismerni. Nincs ebben semmi rossz, vagy furcsa, mindig is így volt.

Másrészt azért, mert ha hosszú időn át egymás mellett vagytok, és így megismersz valakit, átéltek együtt egy csomó mindent, akkor érzelmileg is elkezdesz kötődni hozzá. Ha emellett még a kémia is működik, akkor naná, hogy összejönnek! (Hacsak nincs már más az életükben, persze.)

2016. márc. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
89%
Hát én férfiként megfigyeltem magamon, hogy ha sokáig vagyok egy helyen egy nővel, esetleg többször látom akárcsak városban valahol, vagy például a helyi kisboltban többször látom az eladót, akkor valahogy idővel vonzó lesz. Illetve ez így túlzás, nem vonzó lesz, de már lefeküdnék vele. Esetekben olyannal is aki alapból nem is tetszik, de valahogy idővel talán észre veszem a jót is, vagy csak mert sokat látom és már inkább van idő rá, hogy eltöprengjek rajta...nem tudom. Minden esetre rám igaz.
2016. márc. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!