Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nektek mi volt a legnagyobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi volt a legnagyobb kihagyás szex téren?

Figyelt kérdés
Nyilván azután,hogy elveszítettétek a szüzsességetek.Én már 1,5 éve nem voltam senkivel és már kezd elég rossz lenni :D De sajnos nem találtam még olyan pasit,aki megfogott volna.Nem vagyok az egyéjszakás kalandos típusú lány.Én szerelmet keresek és úgy a fergeteges szexet :3

2016. márc. 28. 13:11
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Ugyan ez vagyok csak pasiként :D

Több mint egy éve már... :)

2016. márc. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

4 év, de akkoriban nem is hiányzott. Most fél év kihagyásnál járok, de már kezdek begolyózni. Én fizetni nem akarok érte, de jövő hónapban az lesz, ha addig semmi.

F

2016. márc. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
16%
2 éve vesztettem el, azóta 2 partnerem volt és 2 hét volt a max szünet.:D 18/L
2016. márc. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Több mint 2,5 éve de mikor elvesztettem akkor se voltam sokat azzal a lánnyal.
2016. márc. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Ha már nagyon nem bírom,akkor ugye megcsinálom magamnak,de az azért mégsem olyan. Amúgy 22/L
2016. márc. 28. 13:20
 6/22 Sunshinedoll ***** válasza:
3-4 hónap volt a leghosszabb idő amikor nem szexeltem.
2016. márc. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

1 hónap maximum.

Okai:

-ramunt a kedves exem és inkább LOLozott

-betegség

-szingliség


De a jelenlegi párom kb. 3 évig böjtölt és tök jól bírta állítólag. Nekem nem menne szerintem, pedig a sztereotípia szerint a férfiak bírják nehezebben.

2016. márc. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
15 év. az volt, hogy rosszak voltak a korai élményeim. volt benne egy hosszú kapcsolat is, ami rossz volt, nem voltam szerelem részemről és a végén már erekciós gondjaim is voltak. aztán onnantól kihagytam minden lehetőséget, ahol azt láttam, hogy ez nekem nem az. ahol az elején már azt éreztem, hogy ennek itt nincs jövője nálam, mert már ott éreztem az unalmat, azt, hogy inkább csinálnék mást... aztán szerelmes lettem életemben először őrületesen. és utólag visszanézve valószínűleg aktívabban kereshettem volna olyat, aki engem beindít, ha egyszer a környezetemben nem volt ilyen. annak örülök nagyon, hogy nem ragadtam bele egy rossz kapcsolatban, mert pl becsúszott volna egy gyerek vagy csak gyávaságból.
2016. márc. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
33%

Utolsó:

A férfiaknak sokkal nehezebb.


Egy csajjal beszélgettem erről. Mesélte, hogy amikor a volt barátja szakított vele, akkor berúgott, aztán összejött valami hapsival egy éjszakára, aki valami barátnőjének a haverja volt. Végig az exéről mesélt neki, az este folyamán sírt, alapból napokat nem aludt, úgy nézett ki, mint egy vízihulla, ám mégis szex lett a vége, EGY MINŐSÉGI FÉRFIVAL.


Viszont egy férfi ha MINŐSÉGI(!!!!!) hölgyet szeretne... Öltözz ki normálisan, hozd ki magadból a maxot, ne legyél berúgva egy adott szint felett és mint valami médiaszereplésre, tanulj be normális nyitószövegeket, sztorikat, amiket el tudsz mesélni etc. Mert ha úgy mégy oda egy csajhoz, hogy "szia, hogy vagy?" ,vagy "hogy telik az estéd?" akkor az már qrv4 snassz, és unalmas, mert ugyebár egy tök ismeretlen nővel való első beszélgetésnél már a második szónál olyamit kell mondani, amit nem hall egy nő 2 percenként este. De a nyitó szöveg még nem elég, a te felelősséged, hogy fenntartsd a beszélgetést és elvidd olyan irányba a dolgokat, hogy folytatása legyen. Ráadásul ott vannak a (sokszor) idióta barátnők meg a konkurens kanok, azokat is fegyverezd le, azoknál is vágódj be. Nincs korlátlan időd, így az alatt a pár perc alatt demonstráld, hogy értékes valaki vagy és győzd meg a nőt, hogy miért akarjon bármit tőled. Nincs sok időd, mert ott van még 200 férfi rajtad kívül a buliban, lehet válogatni.


És egy minőségi nőnél általában 4-10 óra fűzés kell, hogy szex lehessen. Magyarán szólva kb 2-3x találkozni kellene.



Ezzel szemben egy nő lemegy egy buliba, széthisztizett szemekkel, beb4szik, másról nem beszél, mint az exéről, aztán mégis elég minőségi férfiakból válogathat (ha mondjuk picit ad magára a nő és nem hízik el, mint egy tehén etcetc)



Rant vége. :D


Amúgy most tartok 8 hónapnál, ez a leghosszabb a szüzességem elvesztése óta.

2016. márc. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
3 hónap. Ciki, de azt hittem megbolondulok. 19L
2016. márc. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!