Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg nagyon nagy a 17cm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nagyon nagy a 17cm hosszú, és 4.8cm vastag pénisz?

Figyelt kérdés

tegnap látott először meztelenül a barátnőm és azt mondta, hogy óriási...

17cm hosszú, és 4.8cm vastag


2016. ápr. 4. 15:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
57%
Hm, az enyém nagyobb,mégsem hiszem hogy ennek bármiféle jelentősége lenne. Nyilván a partnertől függ,kinek mi a nagy.
2016. ápr. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
34%
dehogyis, kicsi, szánalmasan kicsi
2016. ápr. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem nagyon nagy, de a statisztikák szerint 1 centivel van az átlag felett. A vastagságról nem tudok nyilatkozni, azt még megjegyezni sem bírom.
2016. ápr. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
61%
Én a 20-23-at szeretem. Nekem nem kellene.
2016. ápr. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%
valóban nagyobbacska, az átlag feletti. Biztos örül neki a barátnőd
2016. ápr. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

az attól függ, hogy honnan méred xd

én azt hittem 18 körül vagyok, aztán mondták h a vonalzót tövig kell nyomni, vagyis a hájba és próbáld meg a csontig mert végülis ott a töve.

szóval azt hittem nagyobbacska, aztán sorozatban megjegyezték a csajok h ez elég nagy xd


nem tudom mi az igazság meg ki honnan méri, de az én méretemre meg szokták jegyezni h nagy

2016. ápr. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
6, miért kellene tövig nyomni? És aki igényes és nincs hája? Szerinted a nőt a hájból fogod dugni, azt kell nézni ha hájas is vagy amekkora kilóg és használható.
2016. ápr. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
nem vagyok hájas, de van ott olyan rész, amit még be lehet nyomni. tudom, hogy a kézfejem 10 centi széles, és a 2 kezemben végigér
2016. ápr. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
hát igen, nekem is hasonló méretem van 17-17.5 és a legtöbb lány fájlalta kicsit, meg túl magynak érezte sok pózban oda kellett tartani valamelyikőnk kezét és akkor ugye annak ütköztem, nehogy tövig nyomódjon... kicsit problémás de azért lehet használni :)
2016. ápr. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Egy 28-30 éves nőnek lehet nem fog óriásinak tűnni...
2016. ápr. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!