Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ex barátomnak 21,5/5 centis...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ex barátomnak 21,5/5 centis pénisze volt, a mostaninak 13,5/4 a mérete. Nem tudok vele teljesen kielégülni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Közben izgatja a csiklóm amitől elélvezek,akár kétszer,háromszor is,de annyira hiány érzetem van az együttlét után.Nagyon frusztrált vagyok emiatt.Az előjáték alatt nagyon felizgat,istenien tud nyalni és ujjazni,de maga a behatolás nem az igazi.Kutyapózban sem.Megőrülök ettől a helyzettől mert nagyon szerelmes vagyok belé.
2016. ápr. 5. 16:43
 1/10 anonim ***** válasza:

Na erre kíváncsi leszek mert nekem is ekkora csak majdnem 1 centivel vastagabb.

Jobban várom a választ valszeg mint te :)

2016. ápr. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű, hagysz időt magadnak átszokni, vagy próbálkozhatsz a hüvelytornával, hogy szűkebb legyél, de szerintem fiatalok vagytok még és csak idő kell.
2016. ápr. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
17%
Keress szeretőt mellé
2016. ápr. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
14%
vagd le neki ;)
2016. ápr. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha se huvely torna se at szokas nem hasznal akkor bizony jobb lesz ha mielobb veget vetesz a helyzetnek. Igen a szex is olyan fontos resze a kapcsolatnak mint a lelki oldala. Es ha folyton hiany erzeted lesz nem leszel boldog attol pedig o sem. Ja es meg mielott barki itelkzne tudom mirol beszelek mert nekem meg vekonyabb is es mikor nem volt eleg a paromnak muszaj volt veget vetnunk. Lesz mas akivel passzolni fogsz.

Ja igen. Vagy elfogadod igy de akkor boldognak kell lenned azzal ami van es nem szabad hiany erzeted legyen. F25

2016. ápr. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Az értelmes válaszolóknak köszönöm szépen.Én 20 vagyok,a párom 29.Pontosan milyen hüvely tornával kellene próbálkoznom?A hiány érzetről nem én tehetek,nem tudom egyszerűen csak megszüntetni,bár megtudnám.


Off topic: a hármas és négyes trolloknak,illetve annak a 4 szerencsétlen privát írónak akinek nem válaszoltam,üzenném,hogy tegyenek egy szívességet a világnak és ma este vacsorázzanak ciánt,köszönjük!

2016. ápr. 5. 18:10
 7/10 anonim ***** válasza:
keress rá, hogy kegel gyakorlatok. másrészt, ha 2-3 alkalommal megcsinál, akkor fejben is lehet a probléma, próbáld meg elengedni magad, nem azon görcsölni, hogy kicsi
2016. ápr. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
az előzővel egyetértve én is azt mondom, hogy lazulj el és ne ezen agyalj és hagyj rá egy kis időt, hátha jobban összeszoktok:)
2016. ápr. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen nektek a segítséget!
2016. ápr. 5. 20:00
 10/10 favorit76 válasza:
Használljon a pasid pénisz hosszabbitot.vagy valamilyen késleltetőt és akár egy menet 40 - 45 perc is lehett.
2016. aug. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!