Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/Nők! Pontoznátok vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők! Pontoznátok vagy véleményeznétek a méretem?

Figyelt kérdés

1 a legrosszabb, 10 a legjobb.

Láttam itt korábban ilyen kérdést és gondoltam csatlakozok az egyedi méretemmel.

Ez a napi rejszoláskor mért eredmény,mikor gyorsan lankadok. De ha nő van előttem lehet nagyobbra is növekszik,nemtudom,de hogy keményebb az biztos. Mikor volt ilyen alkalmam nem igazán akartam centizgetni.

13cm hosszú(nem kerekítgettem felfelé,pontosan ennyi),a makknál 4 cm,a tövénél 4,5 cm vastag.



2016. ápr. 5. 19:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Fénykép jobb lenne
2016. ápr. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szánalmas és buta kérdés!

Mit pontozzanak? Ideböktél egy méretet, ami bármi lehet. Ebből nem derül ki, hogy milyen vagy az ágyban, mekkora tapasztalatod van, meddig bírod, milyen pózokban szoktad csinálni, hogy kényezteted a partnered. Pár pontszámból akarsz önbizalmat meríteni?

Férfiként szégyellem magam, hogy pár férfitársam ennyire buta. A nőknek nem ez kell. De gondolom nem volt még dolgod velük. Mert akinek volt, az nem tesz fel ilyen kérdést.

2016. ápr. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Annyi méretes kérdés van,miért az enyémnél kell kioktatni arról amit úgyis tudok?

Feltettem egy normális,igaz tucatkérdést de azért kíváncsi vagyok mit gondol róla a szebbik nem.

Az exem nem mondott rá semmit csak nekiesett. De ő magába szokta tartani a sértő dolgokat szóval nemtudom.

#1 képpel sajnos nemtudok szolgálni mert nemtudom hogy kell ide feltölteni,nem vagyok a technika embere feltöltögetésbe na...

Technikán még van mit tanulni de nem vagyok kétbalkezes,tudom mit csinálok.

2016. ápr. 5. 19:37
 4/11 anonim ***** válasza:
89%

1.

Agyilag: -1.

2016. ápr. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
#3 Más felrak egy ilyen kérdést de semmi off nem jön rá, hanem normális válasz a kérdésére. Engem miért találnak meg az ilyenek??
2016. ápr. 5. 19:40
 6/11 anonim ***** válasza:
szerintem egy teljesen normális átlagméreted van szóval minden rendben van!!
2016. ápr. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

#4.válaszoló

Köszönöm,végre egy válasz amivel tudok mit kezdeni

2016. ápr. 5. 20:05
 8/11 anonim ***** válasza:
40%

sztem rövid, nekem tuti rövid lenne

a vastagság még határeset

de inkább nem sztem az első alkalom után nem lenne következő senkivel

sok sikert, ha lesz sikered ezzel

2016. ápr. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
39%
En sem szeretnelek kiabranditani de szerintem a 13cm nem valami nagy magyarorszagon az atlag meret az kb 16.5cm de hany eves vagy? Ha meg fiatal vagy nagyon akkor azert meg fog noni nem kell aggodni az teny hogy a lanyok szeretik a nagyobb peniszt de ha olyannal csinalod akiben megbizol es szeret teged es te is szereted ot akkor tok mindegy a meret
2016. ápr. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Borbás Gyula ***** válasza:
Ketteske, teljesen igazad van,de ez a kérdező csak egy fiatal fiú lehet nemrég jöhetett rá,hogy rejszolni is lehet a farkával nem csak pisilni.Egy kis tapasztalattal rendelkező fiatal nem kérdez ilyen butaságot.Nem baj majd beérik vagy nem.
2016. ápr. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!