Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mennyire fontos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire fontos nektek hogy jól nyaljon egy pasi?

Figyelt kérdés
Valaki vadul szétkefél titeket vagy valaki igazán jól kinyal titeket viszont csak átlagosan kefél. Melyiket választanátok?

2016. ápr. 8. 01:06
 1/8 anonim ***** válasza:

Szeretem az orált adni is,kapni is. De ha a kető közűl választani kéne az utobbi. Ám fontos h jól nyaljon.

N25

2016. ápr. 8. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vagyis az elsőt. Elnézést
2016. ápr. 8. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nekem mindketto bejon de ha valasztani kene az utobbit valasztanam felteve ha van technikaja!!!
2016. ápr. 8. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az elsőt választanám :) De azért fontos a nyalás is.
2016. ápr. 8. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Inkább az első, ha csak a kettő közül lehet választani.


Volt már barátom aki szinte sosem nyalt ki, csak havi szinten maximum, de vele attól még isteni volt a szex és mai napig az egyik legjobb emlék az életemben.


Viszont volt olyan aki jól nyalt, de az ágyban nagyon hamar elment és ezt a nyalás nem kompenzálta.


Persze tudom élvezni a jó nyalást is nagyon.

2016. ápr. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Inkább nyaljon jól, úgy is én szeretek felül lenni ... :)
2016. ápr. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Sunshinedoll ***** válasza:
Inkább dugjon meg rendesen. Jó az orál, de én sokkal jobban szeretem a péniszt.
2016. ápr. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
sosem volt hüvelyi orgazmusom, a dugast kényszernek elem meg, szóval nálam a nyalas a legfontosabb .
2016. ápr. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!