Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, a sportos alkatú,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, a sportos alkatú, nagy intim mérettel rendelkező pasik mindegyike tolakodó, tuskó, az átlagos alkatú, kis mérettel rendelkezők pedig kedvesek, odaadók?

Figyelt kérdés

Meglehet, csak én fokom ki mindig, de ez a két kategória talál meg állandóan. Az egyik típus az izmaival és a f-val gondolkodik egy keveset, a másik pedig többet gondolkodik, mint cselekszik. :-(

Az intim méret nem annyira lényeges, ám a megjelenés fontos lenne számomra. Nem kell kigyúrtnak lennie az ideális férfinek, de a tohonyákat nem bírom.



2016. ápr. 8. 10:46
 1/5 anonim ***** válasza:
ÁLTALÁNOSÍTÁS!
2016. ápr. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, az! Mi evvel a baj? Az én egyéni statisztikám sajnos így alakult eddig. Épp ezért vagyok kíváncsi, más nők, lányok tapasztalatára.
2016. ápr. 8. 11:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Aki balf.sznak néz ki az az is farok mérettől függetlenül. A kigyurtak meg mivel sokaknak tetszenek többnyire tuskók. Keress olyat aki nem kigyurt de nem néz ki egy rakás szerencsétlenségnek. Amúgy az hogy valaki kedves és odaadó nem feltétlenül jár együtt azzal hogy nem kezdeményez vagy bizonytalan vagy bármire is utal a "többet gondolkozik mint cselekszik"
2016. ápr. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
En olyan vagyok hogy többet gondolkozok mint cselekszek. Rendes, kedves vagyok, szimpatizalnak a csajok velem eleg sokan (latom a tekintetukbol). 14-15 cm a farkam hossza, es 10,4 cm a kormerete. Ram igaz ez. Amugy 180cm /82 kg vagyok.
2016. ápr. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Sunshinedoll ***** válasza:
Nem tudom, se a tuskókkal se a túl béta odaadókkal nem szexelek, lehet ezért fogok ki mindig átlagos méretűt :D
2016. ápr. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!