Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Múlt héten egy házibulin...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Múlt héten egy házibulin voltam ahol egy ittasabb lány elkezdett szexelni egy fiúval. Végül többen is beszálltak, aki meg nem az nézte. Szerintetek ez izgalmas vagy inkább gáz?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 9. 14:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én gáznak tartom, de persze szubjektív. Ha én abba a buliba lettem volna, biztos hazamegyek. 18/L
2016. ápr. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a lány kezdte a dolgot a fiúval? de hogyan?
2016. ápr. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezt nem a tényekben láttad? pár hete volt valami ilyesmi.
2016. ápr. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
Hát csak gratulálni tudok a mai generációnak a műveltségi és erkölcsi színvonalához!
2016. ápr. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha igaz lenne.Akkor azt mondom hogy gáz.
2016. ápr. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kár hogy nem voltam ott
2016. ápr. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hány kérdést írsz még ki részeges és gruppen szexelésről Ironmannnnnn? Ez a fétised? Akkor váltsd is valóra, ne csak kamukérdéseket írj ki róla, van elég r_banc lány hozzá Magyarországon.
2016. ápr. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!