Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti mennyit szexeltek egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyit szexeltek egy héten a párotokkal? (Olyanok válaszát várom akik már több mint egy éve együtt élnek! ) 25/N

Figyelt kérdés
Most volt pénteken egy éve,hogy összeköltöztem a párommal. Nos,az van hogy kb december óta nagyon ritkán szexelünk. Talán havonta 2x,3x.Pedig eleinte mindig nyomtuk. Akár napi többször is. De mostanában nagyon elhanyagolva érzem magam. Tegnap is felhoztam a témát és azt mondta,hogy álmos. Jó megértem, de a mai nap se lesz semmi tuti,mert ha én nem lezdemémyezek akkor ô kb leszarja az egeszet. Most akkor megis mit tehetnek?

2016. ápr. 10. 20:01
1 2
 11/18 icu75 ***** válasza:
Én41nő,párom42ffi hetente1-4x szex 11éves kapcsolatban
2016. ápr. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
55%
Ti olyan fiatalok vagytok,ha most nem passzoltok fölösleges egymás idejét pazarolnotok.Szenvedhetsz 20 évet is de minek.Én a párommal heti 6-szor,de ha nem dolgozunk többre is van igény. 49/N
2016. ápr. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
A párom 43 éves. Amugy minden rendben a kapcsolatunkba,csak a szexszel van gond. Nem tudnam ott hagyni ot,mert szeretem. De tenyleg csak szenvedek!
2016. ápr. 10. 20:54
 14/18 anonim ***** válasza:

Nem rég lett vége egy 5 évesnek, az utolsó évben már a havi 1 is csoda volt.


36F

2016. ápr. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

heti 4-5. 39 évesek vagyunk 3 éve együtt.


Nálad mennyi az annyi kérdező: Már ami kevés neked?

2016. ápr. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Havonta 1,2. Most megint beszeltem vele. Azt mondta megvaltozik. Nos meglatom hogy fog megvaltozni!
2016. ápr. 10. 22:29
 17/18 anonim ***** válasza:

3éve együtt vagyunk,még nincs lehetőségünk összeköltözni,mert suliba vagyunk, ezért max heti 1 -2..:(

De ha együtt élnénk biztos,hogy minden nap szeretkeznénk.

Nyáron ha több napot hetet együtt töltünk,akkor minden nap.

2016. ápr. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Én 44 vagyok,de napi egyre általában lenne igényem.

Így a kort kizárhatjuk.

Szerintem az állandó fáradtságot is.Ez csak kifogás.

(Heti 5 napot edzek és műszakolok.)

Az viszont tény és való,hogy 40 után már csökken a férfiaknál a tesztoszteronszint,de azért nem ennyire.

Depresszió vagy esetleg gyógyszerek okozhatnak még ilyen fokú libidó csökkenést.

De ekkora korkülönbséggel sajnos ez még rosszabb lesz.

Szerintem gondolkozz el rajta,hogy megéri e neked a legszebb éveidet lemondással tölteni!

2016. ápr. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!