Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Honnan tudom hogy a pszicholog...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom hogy a pszichologusom többnek lát mint páciens? Sokat fantáziálok róla. önbizalom hiányom van. Nem tudom elhinni, hogy egy olyan jo pasi mint o bejohetek neki. Tudom ez gyerekes, de tőle nem merem megkérdezni, ezért puhatolozok itt

Figyelt kérdés
Bokolas, hulyules, nevetgelesek, véletlenül többször letegezett már, most utoljára méregetett

2016. ápr. 11. 08:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

majd ha valóban többnek lát mint pácienst adni fog sokkal egyértelműbb jelet vagy meghívást....


Attól h jó fej és naponta 20 emberrel mosolyogva , viccelődve elbeszélget még nem akar tőled randit.

2016. ápr. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
57%
Te beteg vagy!
2016. ápr. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
41%
sok volt a baratok kozt neked
2016. ápr. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Neki ez a munkaja, nem is kezdhet ki ha jol tudom paciensel, kizarnak a kamarabol.
2016. ápr. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, ha akar tőled valamit, azt tudni fogod biztosan, nem lesznek kétségeid, és nem fogsz GYK-ra írogatni.
2016. ápr. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Miért lennék beteg?Mert vonzónak tartok egy férfit?És esetleg felre ertem a jelzéseit?Barátok közt?koszi nem szoktam nézni ;) kis trollok
2016. ápr. 11. 08:44
 7/12 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem csak meg akar fektetni, habár az ilyesmi orvos-páciens között akár veszélyes is lehet...
2016. ápr. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%
Könnyen lehet, hogy tetszel neki, de nem fog veled kikezdeni. Ha kiderülne, soha többet nem dolgozhatna psz-ként.
2016. ápr. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem biztos, hogy ki kell derülnie.
2016. ápr. 11. 19:29
 10/12 anonim válasza:
100%

8-as vagyok. Tudod, hány beteg jelenti fel hasonló okból (bosszúból) a pszichológusát? Tudod Te, mennyire áltslános, hogy a paciens beleszeret a pszichológusába? Ezt kezelni kell tudni! Normális ember nem fogja egy ilyenért kockára tenni az egész jövőjét, karrierjét, életét! A másik meg az, hogy amelyik pszichológus ezt megtenné, az nem is méltó arra, hogy psz-ként dolgozzon.

Tiszteld, szeresd őt, de ne akarj tőle semmit!

2016. ápr. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!