Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Házas férfiak akik megcsalták...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas férfiak akik megcsalták a feleségüket?

Figyelt kérdés
Miért tettétek? Mennyivel volt fiatalabb a szeretőtök? Éreztetek bűntudatot utána?

2016. ápr. 13. 08:15
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
Életem legrosszabb döntése volt!!
2016. ápr. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Miért tettem?? Ellaposodott az egy jó ideig igen színes szexuális életünk. Nem léptem félre azonnal, hanem próbáltam visszafordítani a helyzetet ami kudarcot vallott, pedig bevetettem több mindent. Mivel igényes és magára sokat adó jó pasi vagyok így tudtam, hogy nem velem van a gond. Próbáltam a feleségemmel megbeszélni a dolgot de mindig elhatárolódott az érdemleges válasz alól, aminek az lett a vége, hogy engedtem az addig is ostromló csábításoknak és megcsalás lett a vége. Bűntudatot nem éreztem mivel próbáltam megcsalás nélkül megoldani a problémát. én 33, "szeretőm25
2016. ápr. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%

Nem tudom ki tette és miért, hogy lepontozta #2 -es válaszolót, szerintem teljesen korrekt választ adott, minden tekintetben kielégítő válasz a kérdésre. De engem érdekelne még pár részlet.

1.) Kiderült feleséged előtt?

2.) Fény derült-e rá, hogy feleséged miért hidegült el tőled? Esetleg nem lehet, hogy már egy ideje ő is szeretőt tartott?

2016. ápr. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
41%
2es akkor miért nem vàlsz el,utàna tarthatnâl szeretőt?! Ja boccs a megcsalàs egyszerűbb!!!
2016. ápr. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én csak a szerető szemszögéből tudom a dolgot vázolni. Az érintett férfinek szintén ellaposodott a kapcsolata a feleségével. Teljesen megszűnt közöttük a vonzalom és a törődés. ezért tette. 15 évvel vagyok nála fiatalabb. Állítása szerint az elején érzett bűntudatot. De a családjának ugyanúgy meg ad mindent, a gyerekeit is ugyanúgy szereti, Ezért megnyugodott, és tudta hogy én sem élek vissza semmivel, nem fogok ráakaszkodni vagy nyaggatni hogy váljon el stb...
2016. ápr. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Teljesen megértem a kettest! Ha egy pasi megcsalja a feleségét ott sohasem - vagy az esetek legnagyobb részében nem - csak rajta áll a dolog. Egy házasság két emberen áll vagy bukik, és ha az egyik másfelé indul, abban a másiknak is jócskán része van. Az én házasságom is ilyen, és én is "elindultam", vagyis más nőknél keresem azt, amit itthon már nem kapok meg (és most itt nemcsak a szexről van szó). A feleségem az utóbbi néhány évben egyre nagyobb figyelmet fordít a munkájára, és egyre kevesebbet a családjára. Két gyerekünk van (10 és 13 évesek), és ők is egyre kevesebbet kapnak belőle, sőt a munkában felgyülemlett idegeskedést is itthon szokta levezetni, így egyre idegesebbé, kötekedőbbé vált, nagyon nehéz már vele kijönni. Sokszor próbáltam erről beszélni, de csak újabb veszekedést robbantottam ki. Elválni pedig egyáltalán nem egyszerű. Igen, megcsalom, de ezt próbálom nagyon diszkréten csinálni, hogy sem ő sem a gyerekek ne vegyenek észre semmit. A fura az, hogy ez az állapot neki teljesen megfelelő. Úgy élünk itt egymás mellett, mintha munkatársak lennénk (néha együtt is dolgozunk). A srácok gyakran csak reggel, és késő este látják, én foglalkozok, én tanulok velük. Amikor belevágott ebbe a munkába, kikérte a véleményemet. Azt mondtam, hogy csak akkor vállalja el, ha ez nem megy a család rovására. Sajnos egyre jobban arra megy. Jelenleg a meló az élete. Gondolom a sikerélmény miatt csinálja, mert ennyi pénzre egyáltalán nincs szükségünk, előtte is jó fizetése volt, és én sem keresek rosszul. A legjobban annak örülnék, ha a kölkök visszakapnák az anyjukat én meg a feleségem, de erre most nem sok a remény. Őszintén mondom, hogy nagyon sajnálom!
2016. ápr. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az a hazas akivel en voozam nem tudom miert tette. Nekem eloadta, hohy mennyire hianyzik valami a felesegevel (kiderult nem a szex), meg hogy o szeretne még gyereket, de az asszonykaja nem blabla duma. Aztan a vegere jol pofara ejtett. En szerelmes lettem/voltam, rola meg utolag kiderult, hogy harom novel parhuzamosan uzte ugyanezt a jaj de hianyzik otthon valami. Csak nekem gyereket a masiknak szexet a harmadiknak a lelki baratsagot magyarazta...es mindenkivel szexelt.

A legvegen meg azt vagta a fejemhez, hogy aljas vagyok, mert kihasznaltam az ő hianyerzetet es kihasznaltam es ramasztam.a megeroszakoltam csak azert maradt le, mert hetente 4 no eroszakolta meg honapokon keresztul :-)))

Szoval, hogy o miert csinalta? Vagy szociopata vagy szorakozasbol, mert ehhez volt kedve.

2016. ápr. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Igen, vannak ilyen pasik, én is ismerek egyet, de nem értem a lelkivilágukat. Ezek valami versenyt csinálnak belőle, és trófeákat gyűjtenek (talán valami rejtett kisebbségi érzés motiválja őket?). Én nem ilyen vagyok, és úgy gondolom a férfiak nagy része sem ilyen. Úgy gondolom, hogy ha megcsalom a másikat az mindig valami hiányból fakadó kényszer. Nemcsak azért nősülünk, hogy gyerekeink legyenek vagy, hogy kevesebb macerával juthassunk szexhez. Többségünknek társra van szüksége, akihez érzelmi szálak is fűznek minket. Ha itt adódnak gondok, akkor ott valaminek történnie kell és, hogy minek, az gondolom vérmérséklet és beállítottság kérdése. Ismerek olyat, aki a rossz házasságban magába fordul, elzárkózik a külvilágtól, de a másik végletre is van példa.

Vagyis ha egy házasságban valamelyikük félrelép, ott (általában) nem csak ő a "hibás". Abban a másiknak is jócskán van része.

2016. ápr. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
6-os nálatok tutira az asszonyka is félrelép. Ez a sokáig kimaradás este a munka miatt...elég tipikus.
2016. ápr. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A kilencesnek mondom, hogy az a "tuti" azért nem annyira tuti. Először is a feleségem alapjában véve egy becsületes csajszi, én megbízom benne. Talán kinevetsz, és naívnak tartasz, de ha későn jön haza, előtte mindig megmondja hova megy. Sokszor volt, hogy fel kellett hívnom ilyenkor, vagy utólag igazolódott be amit mondott, és bár nem követem minden lépését, eddig még nem adott okot arra, hogy mást gondoljak felőle. Nyilván vannak sötét foltok, amik utólag sohasem igazolhatók (hiszen, mint mondtam, nem ellenőrzöm minden lépését). Azt hiszem az élet képes eléggé egyedi eseteket is produkálni, nem húzható rá mindenre egy adott klisé. Nem tudom, ezt hogyan magyarázzam meg érthetőbben. Szóval egyenlőre marad a bizalom (és a sajnálkozás, hogy a családja helyett a munkáját választotta).
2016. ápr. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!