Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Titeket csaltak már meg? Ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket csaltak már meg? Ha igen, hogyan tettétek magatokat túl rajta?

Figyelt kérdés
Főleg azok véleménye érdekelne,akik együtt maradtak.

2016. ápr. 20. 22:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%

Nem nagy dolog. Be kell látni, hogy mindenki a saját boldogságára törekszik, ha ezt átmenetileg is nem látja bennem, akkor természetes, hogy másban fogja keresni.

Azt sem mondom teljesen, hogy becsapott vagy átvert, mivel tudatta velem, hogy nem tetszik valami.


Kell önkritika hozzá.

2016. ápr. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Azért olyan sok válaszolóra ne várj, ha azok érdekelnek akik együtt maradtak....


Én sehogy. Több mint egy éve csalt meg a barátnőm és nem azért mert rossz volt a szexuális életünk egyszerűen egy srácnak akit távolról ismerek és elismerem, hogy nagy dumás, sikerült levennie a lábáról egy éjszakára némi italt bevetve.

Nem bocsátottam meg, de mai napig fáj a szívem h nem lehetek vele. Nem ismerkedek azóta.


25/f

2016. ápr. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Értem. Önkritika... De annyira nehéz es konnyebb a masikat hibaztatni.
2016. ápr. 20. 22:24
 4/13 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnalom es koszonom a valaszaitokat.
2016. ápr. 20. 22:26
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem, de hallottam volt osztálytársamtól, hogy egy fiú ismerőse öngyilkos lett emiatt.

Szarba se nézem az ilyen gerinctelen "nőket" konkrétan. Örülj neki, hogy megszabadultál tőle.

2016. ápr. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
#5 Én a nő vagyok!...
2016. ápr. 20. 22:36
 7/13 anonim ***** válasza:
AZ utolsó mondat ugyanúgy érvényes...
2016. ápr. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Lehet ,de nem az en esetemre... Esetleg a gerinctelen pasi ,de sosem illetnem ot ezzel a jelzovel.
2016. ápr. 20. 22:44
 9/13 anonim ***** válasza:
Tessék? Örülj neki, hogy megszabadultál tőle. Ez az utolsó mondat.
2016. ápr. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Én 1,5 hónapig ismerkedtem az exemmel miután összejöttünk. Nagyon jól eljátszotta hogy szeretett. Már az első hét után megcsalt egy haverjával akikhez csak "iszogatni" ment a társaságba.

Többről nem tudok de el tudom képzelni róla hogy volt még.

Természetesen nem merte elmondani nekem ezeket és csak 2 hónap múlva derült ki.

Fél éve szakítottunk de még mindig fáj hogy így átvert az elejétől kezdve.

Nem is igazán foglalkozok már azzal hogy legyen barátnőm. Ki akarna megint ilyet csalódni?!

2016. ápr. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!