Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A 17-25 között szűz lányok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 17-25 között szűz lányok vajon borotválják (ott) magukat? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk a hónaljukat, lábukat szőrtelenítik... vajon a pcijukat is borotválják? Tudom, nincs egyenes összefüggés, de tényleg kíváncsi vagyok. Mi a tapasztalat?


Kíváncsiságból kérdezem.... Most ismerkedem egy lánnyal, aki még szűz (22 éves), és természetesen nem ez volt az első, amire rákérdezek a randin, és nem is kizáró ok, mert nem csak lefeküdni akarok vele. Viszont nekem fontos, hogy csupasz legyen a lány. Hogyan kérdezhetnék rá erre, és ha "nem" a válasza, hogyan vehetném rá, hogy ott is borotválja magát?


2016. ápr. 21. 15:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindig szoktam,altalaban fazonra borotvalom.Nyaron viszont a legtobbszor csupaszra.

19/L szuz.

2016. ápr. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Első aktusnál megtudod. Ha szőrős, majd mondd el neki kedvesen, hogy neked jobban tetszik a csupasz, és szépen kérd meg, hogy borotválja. Csak ne azonnal a szex után és főleg ne közben mondd ezt.
2016. ápr. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
én bnőm az első aktusnál full szőrös volt, majd beszélgettünk erről és megegyeztünk arról h csíkban meghagyja :)
2016. ápr. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Nem ettől függ ebben igazad van. Én nem szőrtelenítek ott, csak vágom mert nagyon érzékeny a bőröm és kellemetlen amikor visszanő plusz szerintem undorító is a gennyes sebes izé. Szóval nem igen lehetne rávenni hogy csináljam. Főleg nem borotvával, cukorgyantával inkább. 19l
2016. ápr. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

ahogy 4-es is irja van akinek ilyen gondok miatt nem csupasz... de hidd el en voltam csak siman rovidebbre nyirt lanyokkal es semmiben sem masabb, ugyan olyan finomak, forroak es nedvesek :)


24/f

2016. ápr. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
32%
En egyszer futottam bele szőrös punciba egy 16 eves csajnál. Egyszerűen megmondtam neki, persze kedvesen, de egyenesen hogy ha jot akar nekem (es magának), akkor legkozelebb csupasz lesz. Es az lett.
2016. ápr. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
én borotváltom, valamikor fazonra, valamikor csupaszra. De óvatosan csinálom és elötte balzsamost is használok , amitől a szőr puhább lesz. párom szerezi ha fazon és ha csupasz,de volt ,hogy szörősebb volt kicsit és úgy sem zavarta 22/l
2016. ápr. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Előfordul náluk.

Viszont nem ennek kéne a döntőnek lennie. Nem is kéne rákérdezni, max az első együttlét után utalni rá, ha zavarna. ENNYI.

2016. ápr. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!