Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen mondattal lehet kezdemé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen mondattal lehet kezdeményezni egy pasinál?

Figyelt kérdés

Én erre gondoltam:

Pl. Várok a buszra és a mellettem ülő pasinak szólok hogy majd ébresszen fel ha jön a busz. Persze utana beszélgetek.


2016. ápr. 24. 19:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Miért nem ülsz le mellé és beszélgettek? Ezektől a felesleges körök futásától néha szivárványt tudnék okádni.
2016. ápr. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Persze b+

Ha valakivel sose beszéltél de tudod pl h egy helyen laktok akkor csak ugy megkérdezed h mizu? erre mindenki azt mondja h nem sok. Vagy megkérdezed h hova jár suliba? Munkába?

2016. ápr. 24. 19:25
 3/12 anonim ***** válasza:
igazad van sokkal jobb elmismásolni a dolgokat és újra meg újra elszalasztani a lehetöségeket mig végül a sokadik probálkozás után észereveszed hogy nyiltan hülyének vagy legalábbis narkolepsziásnak néz téged...
2016. ápr. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Na akkor okoska magyarázz el egy pár beszédet amiből hosszú beszélgetés lesz?
2016. ápr. 24. 19:29
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Hat ez elég szomorú, de sajna van az ugy, hogy a lányok kezdeményeznek. Szerintem, ez a szöveg picit necces, mert mesterkélt. Kérdezd meg hany óra van, es utána mond hogy milyen sokat kell meg várni a buszra, de legalább jo az idő. Szerintem annál erősebb érdeklődés jelzés nem kell minthogy megdicsered a hajat, cipőjét, kabátját.

Full cikinek éreztem mikor odajött hozzam egy no, hogy tökéletesen az esete vagyok, es nem-e szeretnek-e találkozni. Ciki volt neki is, nekem is. Szoval ennyire konkrét ne legyél, ha 3-4 perc társalgás utan valaki nem kéri el a szamodat, akkor kapcsolatban van.

31f

2016. ápr. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

nemtudom egész jo az 5ösnek a vázlata de monduk az időjárásról nekem senki ne kezdjen el vakerálni mert azt én is látom... Mondjon bármit csak ne azt hogy "szép napunk van"

Én jobban szeretem a direktbe dumázást... nincs kertelés csak az hogy hirtelen ökörségeket beszélünk késöbb meg röhögünk rajta

De nem vagyunk egyformák lehet hogy annál a csókánál beválik akit kinéztél zsákmányul...

2016. ápr. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
nincs baj az időjárással sem. ezt úgy hívják angolban, hogy small talk. csak arra szolgál, hogy valami szó essen, amiből felbukkanhat esetleg egy rendesebb téma. meg egyáltalán ha elindult a beszélgetés, akkor azért van esély bármire.
2016. ápr. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én azt hittem, hogy a Smalltalk egy objektumorientált programozási nyelv. Egy világ tört össze bennem :(
2016. ápr. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
hát tévedni emberi dolog... a süni is megmondta a drótkeféről leszállva...
2016. ápr. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#8 na ezért nincs csajod :D
2016. ápr. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!