Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Több kapcsolat közül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Több kapcsolat közül a testiség azzal volt a legjobb akit a legjobban szerettetek?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 26. 16:17
 1/6 anonim ***** válasza:
igy van
2016. ápr. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

En ugy vagyok ezzel, hogy nem tudnám rangsorolni a parjaimat. Amikor szerelmes voltam akkor azok közt nem tudnék sorrendet állítani. A szex viszont az egyikkel kimagasló volt, de neki varázspuncyja volt, olyan erzes volt, mintha selyemkendok köze dugtam volna be, de tényleg. Egy másiknál meg tetszett, hogy vad macska volt az agyban, s percek alatt sorozatos orgazmusa volt.

31f

2016. ápr. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. ápr. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem. Volt, akivel jobb volt.
2016. ápr. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
úgy érzem, h igen
2016. ápr. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Pszt! ***** válasza:

Én jó pár éve a vőlegényemmel vagyok és vele volt mindig is a legjobb.

Ez egyén függő is, de én például csak mellette tudtam igazán elengedni magamat és csak Vele tudtam igazán megosztani azt, hogy mire is vágyok. Na meg az sem mellékes, hogy mennyire másabb úgy érinteni valakit és úgy fogadni az Ő érintéseit, ha szeretitek egymást :)

De, mint említettem ez egyén függő.

25/N

2016. ápr. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!