Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti gondolkoztatok már ezen? F

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti gondolkoztatok már ezen? F

Figyelt kérdés

Hogy ha bárhol vagy,körbenézel és a nők nagyrészének volt már vagy a kezében vagy a szájában pénisz? Pl. ülsz a buszon,metrón vagy sétálsz utcán,ide-oda mennek az emberek,ránézel egy nőre,még talán tetszik is és akkor hirtelen eszedbe jut,hogy lehet tegnap a barátja pont ráélvezett arra az arcra,amelyet most te szépnek találsz. Vagy a főiskolán,egyetemen,munkahelyen beszélgetsz nőtársaiddal,nevetve,jó hangulatúan meséli a napját közben lehet,hogy előző nap szanaszét kefélték és a végén a szájába élveztek vagy a melleire.

Tudom,hogy a szex természetes dolog és része az életnek,de nekem ez a dolog egy kicsit furcsa és ellentmondásos.



2016. ápr. 29. 21:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
néha néha beugranak nekem is hasonlók :D
2016. ápr. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Igen. És?
2016. ápr. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%
Azt hittem csak én vagyok ilyen hülye :-)
2016. ápr. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem azert zavaro es ellebtmindasos sokak szamara ez mint neked mert meg mindig nem tanultuk meg normalisan kezelni ezt a temat. Mintha kb gyerekek lennenk hogy "jujj szex". :D
2016. ápr. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Noren1989 ***** válasza:
84%

Sőt,a z is eszembe jut, hogy tömegközlekedésen hány f_szt fogok meg közvetetten.

26/F

2016. ápr. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

#5: vagy mikor adsz két a puszit a női ismerőseidnek :D

Sose tudod meg mi került arra az arcra korábban :D

2016. ápr. 29. 22:08
 7/15 Noren1989 ***** válasza:
91%

Nem puszilkodok, sőt, nőkkel kezet se fogok.

Emiatt verem pl bal kézzel, hogy másoknak ne emiatt kelljen aggódniuk....XDDDD

2016. ápr. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is eszembe szoktak ilyenek jutni.

De vannak akikről elképzelni se tudom, hogy szoktak szexelni, pedig biztos.

Például a páromról se tudtam elképzelni valamiért, de mostmár tuti, hogy szokott. :DDD

2016. ápr. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
igen szinte mindig
2016. ápr. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
38%

Jujjj. Tényleg elég gyerekes dolog. 4 esselegyetértek.

Vagy szexhiányosak vagytok...

Ez a két verzió!

Persze nekem us eszembe jut hogy a férfiak hány százaléka mos kezet pisi után...de azért sz más.

2016. ápr. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!