Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek nem furcsa, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem furcsa, hogy ez izgat a legjobban?

Figyelt kérdés
A legtöbb embernek van valami extra, vagy nem túl átlagos dolog, amire nagyon bukik. Engem meg valamiért az izgat különösen, ha kézzel csinálják, pedig ez teljesen alapnak számít. Nem is tudom miért pontosan. Látni, ahogy megmarkolja, meg elkezdi "fejni", masszírozni stb. Mindig akkor spriccelek a legnagyobbat, ha ilyenről fantáziálok. Mennyire gyakori ez másoknál?

2016. máj. 17. 12:50
 1/4 CptTomato ***** válasza:
A fantázia és a gyakorlat azért két külön dolog.... a nők is olyan dolgokról fantáziálnak hogy a hajad ketté állna ha elmondanák... de az életben soha nem tennének olyasmit ...
2016. máj. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semmi extra, én is nagyon szeretem, barátnőm nagyon érti a dolgot és szereti csinálni így kiteljesedett ez a vágyam
2016. máj. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#1: Volt már gyakorlatban is sokszor, csak már egy ideje nem.
2016. máj. 17. 12:54
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Istenem egészséges gondolatú férfi.Végre nem az a fantáziája valakinek, hogy egy kecske hátán mérlegállásban egyensúlyozva, vizelés közben akar egy rétisassal heggeszteni.
2016. máj. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!