Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mindenkinek ennyire bejön a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenkinek ennyire bejön a viszonylag nagy, kerek popsi egy vékonyabb lányon? 20L

Figyelt kérdés

A páromnak a fenekem a mániája és már-már mással sem foglalkozik

Ez a fajta testalkat a fétise és ahogy pl az utcán, szórakozóhelyen vagy facebookon észrevettem, sok férfinak tetszik és sokan dícsérik:)

Viszont mások (leginkább más lányok) már próbáltak úgy belémkötni, hogy pl. "hogy lehet ekkora seggel élni", meg "ez már túl nagy" stb...most akkor általánosságban előnyös ez a testalkat vagy nem?

Tényleg ez jön be a többségnek vagy csak én fogtam ki szinte mindig ilyen embereket?



2016. máj. 17. 21:06
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
52%
Igen, nekem nagyon bejön, és a haverjaimnak is ez a kedvence. Szerintem Nicki Minaj óta ez az új trend. Nekem ez a kedvencem, szóval minél nagyobb annál jobb, főleg ha vékony lányon van. Az irigyeidnek üzenem, hogy kezdjenek el guggolásokat csinálni. [link]
2016. máj. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
52%
Nekem is a nagy popsi jön be, bár azt nem tudjuk h neked milyen nagy, és h feszes vagy nem :)
2016. máj. 18. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
63%

Nekem nem igazán jön be.

Jobban szeretem a kicsit és formásat, na meg a vékony testalkatot.... mert nem 1 fenékből áll 1 lány... :)

Az pedig biztos, hogy nem a fenék fog dönteni egyik lánynál sem.

20f

2016. máj. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
51%

igen ennyire bejön csak egy szép vékony lány

(16/f)

2016. máj. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
52%

Határozottan igen !

Nekem bejönne nagyon.....ohhhh

2016. jún. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
67%
Azt nem tudom, a többségnek bejön-e, de én teljesen odavagyok az ilyen seggekért.
2016. jún. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
A mások véleményét nem ismerem, de nekem bejön(ne)! F.
2017. dec. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Hogy megalapozott véleményt tudjak mondani, jó lenne látni a nyelvem hegyén! :) /5 év alatt még nőhetett is!/
2021. júl. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!