Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez miért van? Szórakozik?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért van? Szórakozik?

Figyelt kérdés
A barátnőm már kb. 4-5 napja mondta ,hogy fel van fázva és nem akar szexelni! Tényleg ennyire rossz még 4-5 nap után is vagy csak kibújót keres a szex alol?

2016. máj. 25. 16:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Nálam tényleg olyan rossz volt.Kb 1 hétbe telt,mire teljesen rendbe jöttem.Volt,hogy szexeltem közben,viszont nem tudtam élvezni.
2016. máj. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen tényleg annyira rossz nem kibuvott keress de beszeld meg vele pl hogy a keze meg a szája nem fázott fel..
2016. máj. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

De ha megkérem ,hogy szopjon le és cserébe én semmit nem adok akkor nem haragszik meg?

Meg nem gondolja ,hogy engem csak a szex érdekel mert nem bírok ki pár napot nélküle?

Ti ,hogy reagálnátok erre?

2016. máj. 25. 16:35
 4/8 anonim ***** válasza:

Igen, baromi rossz érzés.

Mi akkor sem szoktunk szexelni, mikor meg vagyunk fázva és alig kapunk levegőt, folyik az orrunk, mert rohadtul idegesítő.

2016. máj. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
félredugott inkább aztán nem akar veled már szexelni. kérdezz rá nyugodtan úgyis dobni fog valszeg
2016. máj. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tényleg annyira rossz. Nekem is volt, elhiheted! Viszont ahogy már írták, meg lehet oldani máshogy. Ha csak megkérdezed, hogy benne van-e attól csak nem haragszik meg.
2016. máj. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az, higy leszop a minimum. Ezt mondani se kéne.
2016. máj. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bunkó vagy ez a véleményem. Nekem is volt már ilyen, de oylan szarul voltam, felkelni nem tudtam, nem hogy szexelni, és most ide az orális szexet is értem...borzalmasan fájdalmas dolog, nekem két hét antibió kúrával jött csak rendbe....szóval ne legyél seg_fej!
2016. máj. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!