Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ezzel arra célzott, hogy ő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel arra célzott, hogy ő impotens lenne? Vagy csak nem meri megmondani, hogy nem akar tőlem semmit?

Figyelt kérdés
Már lassan 1 éve hogy megismerkedtem valakivel, de sajnos csak ritkán tudunk találkozni, kb 2 havonta 1 alkalommal. Csók már többször volt, és legutóbb itt aludt. Arra számítottam, hogy lesz szex is, de nem kezdeményezett. Aztán végül én kezdeményeztem, de mikor rátapintottam a "lényegre" akkor zavarodottan elhúzta a kezem és akkor bevallotta, hogy neki van egy betegsége. És hogy a betegsége miatt nem úgy működik a teste mint más harmincas éveiben járó férfinek és ne haragudjak, de ez neki (most) nem fog menni. Baromi rosszul éreztem magam, nem szoktak visszautasítani. Nem mertem tovább kérdezősködni, zavaromban leléptem.

2016. máj. 26. 22:06
1 2
 1/12 RRR ***** válasza:

vagy tényleg van valamije,amiért csak kézen állva tudja neked belógatni


ha gondolod,akkor kérdezz rá amikor ,majd beszélgettek egyszer

2016. máj. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
És szerinted, hogy érzi magát egy pasi ha beakarja tenni, de nem sikerül? Mert velem már volt. És hidd el van olyan rossz mint az ha téged visszautasítanak.
2016. máj. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Biztosan rossz, elhiszem.
2016. máj. 26. 22:21
 4/12 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok a mostani barátnőmmel. Még nem nem tudom átadni magam neki teljesen.

Egyrészt mert kicsi a farkam és még nem teljesen fogadtam el másrészt mert gyerek korom óta annyit maszturbáltam, hogy már csak a saját kezemre tudok felizgulni így egy valódi lány érintése semmi reakciót nem vált ki a péniszemben.


Szóval lehet hogy neki is hasonlóak az okok. :)

2016. máj. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy sztómás.
2016. máj. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
#3 -as, én a 2-es vagyok hasonló problémám van nekem is hogy sokat csináltam magamnak kézzel, és nekem mondjuk annyiban más, hogy 15 cm-s és csak gumiban nem megy a szex. Nem tudod esetleg hogy ez ellen mit lehet tenni? :/
2016. máj. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
#4-esnak akartam mert a #3as a kérdező
2016. máj. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nem, nem sztómás. :D

Valamilyen autoimmun betegség, csak nem jegyeztem meg a nevét.

2016. máj. 26. 22:47
 9/12 anonim ***** válasza:

Itt utána tudsz nézni:


[link]

2016. máj. 27. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
ajánld neki a paleolit étrendet, hátha rendbe jön
2016. máj. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!