Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Menstruáció alatti szex?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menstruáció alatti szex? Kinek mi a véleménye?

Figyelt kérdés
Sajnos nekem ma jött meg,még most görcsölök nagyon,de holnap lehetőségem lenne a vàgyaim megélésére ,nem feltétlen lenne benne szex. Hallottam egy olyanról,hogy szextampon . Kinek mi a véleménye róla,vagy tapasztalata?
2016. máj. 27. 08:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Én kihagyom azokon a napokon a szexet inkább,van nekem elég bajom anélkül is.Amúgy sem vagyok túl barátságos olyankor:)21/L
2016. máj. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Orális és anális mehet tampon mellett is, a többi meg gusztus kérdése, nekem volt több partnerrel is részem benne, igazából semmi gond, csak sok a mosnivaló utána :-P :-D
2016. máj. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

En nagyon kivanos vagyok mikor menstrualok nem tudom miert.

Parom nem zavarja olyankor is szexelunk. Teszunk alam egy torolkozot aztan ugyis megmoadunk utana mindketten. Izles kerdese mi ilyenen nem akadunk fenn :)

2016. máj. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Azért előtte kérdezd meg az illetőt, hogy bírja-e a véres hurkát...?
2016. máj. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
44%
Nekem semmi bajom vele. Olyankor is ugyanúgy csináljuk, ha éppen ránk jön. Az meg csak kifogás, h azért nem lehet, mert görcsöl. Több partnerem is mondta már, h jót tett a görcseinek, ha akkor szeretkeztünk. Persze, nyilván nem mindenki szeret olyankor. Nekem személy szerint semmi bajom nincs vele.
2016. máj. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Kixsit kicanos vagyok mensi alatt, de nem taetom tul vonzo dologbak. Mi sosem csinaljuk alatta
2016. máj. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Kérdezd a pasid, ő mit szól hozzá.

Az egyik exem nagyon kívánós volt azokon a napokon, így akkor is szexeltünk. Mivel szerettem, nem zavart engem sem.

2016. máj. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
45%

Istenem..A f@**hiány fontosabb mint az egészsége itt pár embernek úgy látom.. Hogy egy hetet nem bír ki nélküle..

Amellett hogy gusztustalan, minden csupa vér lesz, EGÉSZSÉGÜGYI gondokat is okozhat.. Egyik ismerősöm honapokig eltartó gyulladást kapott emiatt mert a párja pénisze visszalökte az alvadt vért... GONDOLKOZZATOK MI A FONTOSABB. eszem megáll

2016. máj. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

"Az meg csak kifogás, h azért nem lehet, mert görcsöl"


Nekem sokszor annyira fáj,hogy sírva fekszem az ágyban. Ha az is kifogás, akkor gratulálok.:/


Szerintem egészségügyi szempontból nem a legjobb. Nekünka 10-es biosz órán azt mondták nem tesz jót. Nőgyógyászok is nemet mondanak rá. Sokan csinálják ilyenkor is és szerencsére olyan sok negatív dolgot azért még így hallottam.

2016. máj. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
*így sem hallottam
2016. máj. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!