Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Menstruáció alatti szex?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menstruáció alatti szex? Kinek mi a véleménye?

Figyelt kérdés
Sajnos nekem ma jött meg,még most görcsölök nagyon,de holnap lehetőségem lenne a vàgyaim megélésére ,nem feltétlen lenne benne szex. Hallottam egy olyanról,hogy szextampon . Kinek mi a véleménye róla,vagy tapasztalata?
2016. máj. 27. 08:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nekem kifejezetten tetszet amikor vérzett a csajom.
2016. máj. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

#9:

Nagyobb a fertőzés veszély, de oda kell figyelni a higiéniára és nem lesz gond. Az orgazmus által kiváltott méh összehúzódás szokott segíteni a görcsökön!

2016. máj. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Mensi alatt borzasztóan kívánós vagyok, de nem szexelek, undinak tartom.

18L

2016. máj. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nálam első és utolsó napokba jöhet szóba, amikor még kevés cucc van és csak is óvszerrel. De amikor nagyon megvan, olyankor semmiképp.
2016. máj. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Számomra undorító akkor szexelni,meg fertőzés veszélyes is.De felőlem mindenki úgy csinálja,ahogy akarja.
2016. máj. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

# 3- as maximálisan igazad van :D mi is úgy szoktuk !! :D megfelelő Higiéniai körülmények között miért ne.. !?


A nőgyógyász is azt ajánlja, ha valakinek Jól esik, odafigyelve lehet :)

Ha valakinek nem, akkor ne Tegye.. !!


Olyan mint az Anál, gusztus kérdése !!!

És valakinek, nem jó ez tény!! Az ne menjen bele....

De olyan is van, aki kifejezetten szereti akkor, az orgamus meg görcsoldó!!! ;) :D

2016. máj. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nagyon jó dolognak tartom. Oldja a hasi görcsöket a nőknél. Csináld. :)
2016. máj. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!