Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen vibrátort érdemes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen vibrátort érdemes választani? Milyen méretben? Milyen érzés azzal csinálni?

Figyelt kérdés
20/L
2016. jún. 2. 21:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Csiklókaros, forgófejeset. A méret nem számít. Az enyém kb. 13 centi, 3,5 vastag, rücskös, rotál + vibráló csiklókar, és két percen belül garantált orgazmus.

Toyjoy tongue twisters lime Green.

Csak akkor ajánlom, ha már kialakult az orgazmus készséged.

A neten megrendelhetők közül sokáig az icebreakerrel szemezgettem, de inkább shopban vettem meg, ott meg olyat nem árultak.

2016. jún. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Olyat vegyél ami nem túl vastag,2-3 cm elég,mert ha megszokod a vastagot akkor ha kisebb méretű pasival hoz össze a sors akkor egy darabig kb. nem érzel majd semmit.:)

Én masztihoz használom,és a mennyekben érzem magam.:)21/L

2016. jún. 3. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A meretre figyelj tènyleg.En igaz szulinapra kaptam,de eleg nagyot..18cm 3-4cm atmerovel..es hozza szoktam..kozben lett baratom es neki nincs ekkora.. Nagyon szenvedek,mert sok kell,h a szexben elmenjek..:/
2016. jún. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!