Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Féfiak akik chatszexelnek ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féfiak akik chatszexelnek ha előbb juttok a csúcsra mint a nő, mennyire figyeltek hogy neki is sikerüljön?

Figyelt kérdés
Felkéréseket nem kérek!!! köszönöm.

2016. jún. 3. 13:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
45%
Én oda szoktam figyelni ;-)
2016. jún. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
én nővel élőben szexelek, nem chaten
2016. jún. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%

chat "szex" esetén nem tök mindegy???


"érett nő" pffffffffffff :P

2016. jún. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
22%
Várj: bal kézzel gépel és jobbal közben veri? Végül is egész éjszaka rendelekzésre áll egy mondat bepötyögésig így..:D Csak szerintem nincs értelme ennek?
2016. jún. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 October15 ***** válasza:
71%

Egy dolog nem változik: 10 évvel ezelőtt is minden 14 éves azt hitte, hogy ő már nő.. :D Nekem meg a saját korosztályomat is nehezemre esik annak hívni.. [24 vagyok :D]


Réges-régről egy messzi-messzi közösségi oldalról, chatről és egy mégmesszebbi msn címről vannak ilyen emlékeim de nem rémlik, hogy bármelyik félnek különösebben meg kellett volna erőltetni magát. :D

2016. jún. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Milyen az a cset szex? Valaki mondja már el, mi a jó ebben?! :-D
2016. jún. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Arra én is kíváncsi lennék..../N/
2016. jún. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 October15 ***** válasza:
42%

6.: Most vagy mi csináltuk rosszul vagy az amikor 5 sor "felhúzás" után szrtok az egészbe és kapcsoltok 1-1 camot. :D


Cam nélkül én inkább szerepjáték formájában találkoztam a dologgal. :D [Nem, nem az a szerepjáték mikor a nővérke szájjal adja fszra a szurit.. :D hanem az orkos dwarfos elfet fülbe bszós :D ]

2016. jún. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
58%
Tényleg mi az a szexchat???Lehet ,hogy én le vagyok maradva a világtól,de én még olyat sosem csináltam.:)21/L
2016. jún. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 October15 ***** válasza:
37%
Fentebb vázoltam, bár annak már több köze van a cam szexhez szóval m1. :D Nem maradtál le semmiről.. XD nem hiszem, hogy 21 évesen bármi különösebben érdekeset adhatna.
2016. jún. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!