Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi az a péniszhossz, amivel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az a péniszhossz, amivel bizonyos helyeken/helyzetekben már lehet kérkedni jogosan?

Figyelt kérdés

Most nem arról beszélek hogy kiírod facebookra, a homlokodra vagy ismerkedéskor ez az első, amit közölsz a lánnyal, mert normálisan gondoltam. Hanem hogy alkalmi partner keresésénél már érdemes megemlíteni, barátok/haverok előtt fel lehet hozni pár sör mellett dicsekedve, vagy hasonlók.


Így kérdezlek téged: Mi az a MINIMUM péniszhossz centiméterben, amit ha megtudnál egy másik emberről hogy neki akkora van, arra elismerően bólítanál egyet?

Tényleg tudom hogy nem csak a farokméretről szól az élet, de a kérdésre válaszoljatok kérlek.


2016. jún. 3. 13:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
76%
Tök mindegy mekkora, aki ilyennel kérkedik az nagyfokú primitívségre vall... Ha 30 cm-akkor is!! Szóval én a helyedben nem tenném, se csaj előtt, a haverok előtt meg végképp nem, de égülis te tudod...
2016. jún. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 October15 ***** válasza:
100%

Nincs olyan péniszhossz amire én bármilyen körülmények között is bárhogyan is bólintanék.. a pénisztől vett relatív távolságtól függetlenül. :D

Főleg nem ivás közben..XD

2016. jún. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
A FÉRFI nem kérkedik a péniszének a méretével, hanem képes azt úgy használni, hogy a NŐK teljesen el legyenek ájulva tőle ;)
2016. jún. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen felesleges kérkedni, nők esetében pedig csak riogatásra jó az esetek többségében. A nők többségének a nagy méret fájdalmas, szóval ha ezzel próbálsz csajozni, akkor nem jársz jól.
2016. jún. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Linó03 ***** válasza:

Szerintem sem valami emelkedett dolog ezt szóba hozni bármilyen körülmények között.

Inkább esetleg a "tudásodra" célozva: "Csak úgy nyögött engem." De nem tudom, hogy lenne-e ennek is ideális helyzet.

2016. jún. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Semekkora, mert nem a te érdemed az, hogy mondjuk van egy 45centis szerszám a gatyádban, mint ahogy az sem a te hibát, hogy mondjuk 10centi van a gatyádban.

Tudni kell használni, és valóban, primitív dolog ilyennel kérkedni.. tanulj kitűnően, érj el minél több versenyen, legyen az tanulmányi, akár sport - döntős helyezéseket, na ezekkel, már lehet "kérkedni" "JOGOSAN" mert ezekért mondjuk teszel is valamit.

2016. jún. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a haszontalan válaszokat! Mentek a pluszok részemről. (Nem, nem írtam el ebben semmit)
2016. jún. 3. 13:54
 8/16 anonim ***** válasza:
Jó, akkor megpróbálok érdemben válaszolni. Szerintem 18 cm-nél vagy afelett már lehet hatása, ha szóba hozod valahogy ismerkedésnél, vagy utalsz rá finoman, hogy neked akkora. Hangsúlyozom, finoman. Az alatt viszont inkább viccesnek tűnne, ha kérdés nélkül egyszer csak megemlítenéd. A másik lélektani határ pedig a 20 cm szerintem. Az lehet talán az, amivel dicsekedni is lehet, és a férfitársak is elismerően bólintanak rá, már akit érdekel a téma.
2016. jún. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

8:


Köszönöm szépen! Akármennyire is civilizálatlannak, prolinak, parasztosnak, bunkónak tűnik nektek, ilyen válaszokra számítottam végig, mint amilyen a tiéd is volt. Ezért is írtam ki a leírásban ötszörösen, hogy ezen lépjetek túl kérlek és csak számokat írjatok. Nem ettől lesztek/nem lesztek ősemberek.

2016. jún. 3. 14:06
 10/16 anonim ***** válasza:
Harminc centi. Hajrá. :DD
2016. jún. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!