Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ha megismekednétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha megismekednétek egy nagyon jóképű, jó megjelenésű, jó módorú, intelligens pasival, lefeküdnétek vele rögtön? Egyéjszakás kaland, ilyenkor benne lennétek?

Figyelt kérdés
2016. jún. 9. 14:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
hát nagyon nem :D :D
2016. jún. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Ne hazudj!
2016. jún. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hazudok. De nem adom oda a testem egy tök ismeretlennek, pár perc után..
2016. jún. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem vonz az egyéjszakás, főleg ha a srác olyan, amilyennek leírod. Többet akarnék tőle, szóval nem.
2016. jún. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%
én inkább azt szeretem egyéjszakásoknál, ha egy helyes srác kihasznál, épp ez a lényege nekem, nem a jómodor meg az intelligencia, csak helyes legyen és vonzó, ez a lényeg
2016. jún. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha maga Jézus Krisztis inkarnációja tenne csodát a szemem láttára, egy idegennel akkor sem. Soha!
2018. jan. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!