Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, elmagyarázná nekem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, elmagyarázná nekem valaki, hogy mit jelent számotokra megélni a szexet?

Figyelt kérdés
arra, gondolok, hogy mi pasik mondhatni lazábban vesszük a szex témát, míg ti nők (nem bántásként mondom, csak megérteni szeretném) lelkiekben is átélitek vagy nem is tudom.. remélem érti valaki, mire gondolok, és tud segíteni a válaszával! köszi :)

2016. jún. 18. 22:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Azzal, ha kitölt lelki boldogság és a közelség érzése fog el. Végre elég közel van! Megnyugvás, hogy ott van velem. Ha ő csinál valamit az sokkal jobb, mert tőle van, ő adja nekem mert szeret. Tenyerén hordoz, kiélvezhetem, hogy átadom magam neki! A körítést is szeretem, mert azzal kimutatja, hogy szeret és akkor mégjobb!

Remélem érted, mert én nem, de olyan jó!!! :-D

2016. jún. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszi a választ!

mondjuk te a szerelmeddel való szeretkezésről írtál inkább nem? akivel (ha volt olyan) szerelem nélkül feküdtél le, megvolt ez a belső plusz?

2016. jún. 18. 23:01
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Első és egyetlen, így erről nem tudok nyilatkozni!
2016. jún. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 RoseTyler ***** válasza:
Én már harminc felett kinőttem a "lány" kategóriából, de azért válaszolok. Bár, azt hiszem, pont nem ilyen válaszra vagy kíváncsi, de én sosem érzelgősködtem szex közben. Nekem a lelki része csupán annyi, hogy érezzem a pasi erejét és határozottságát, meg azt, hogy baromira beindul tőlem. Ha valamilyen oknál fogva aztán nem sikerül eljutnom az orgazmusig, akkor is tökéletesen jól érzem magam szex után, ha ezek megvoltak közben.
2016. jún. 19. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ :)
2016. jún. 20. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!