Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 10 év házasság és 2 gyerek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10 év házasság és 2 gyerek mellett normális ha kalandra vágyom?

Figyelt kérdés
Nem, nem szándékozom megcsalni a feleségemet, de egyre jobban izgat egy 3-as vagy 4-es gondolata. Kizárólag a párommal együtt és kizárólag az élvezet kedvéért. Akik hasonló cipőben jártok, ti is ábrándoztok ilyenekről? Csak értelmes válaszokat szeretnék, korombeliektől vagy idősebbektől... 34F

2016. jún. 25. 09:14
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
65%
"korombeliektől vagy idősebbektől" - tudom, hogy ezt írtad, de ha megengeded csatlakoznék. Én esküvő előtt állok mégis vannak ilyen gondolataim. Talán nem éltem még ki magad igazán. De én sem megcsalni akarom, hogy csakis együtt. Nekünk 4 és fél év kapcsolat után jött elő, egyenlőre csak bennem. 26/F
2016. jún. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
* Talán nem éltem még ki magam igazán.
2016. jún. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
92%
a négyest ajánlom, nem feltetlenül kell párcsere de maga a légkör nagyon izgató tud lenni :)
2016. jún. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Hogy őszinte legyek nekem is megfordult a fejemben 26 évesen, de mi akkor még "faltuk" egymást... Így 2 gyerek után már csak nagyritkán jön össze egyáltalán bármi, most érzem legjobban, hogy élvezni kellene kicsit jobban az életet...
2016. jún. 25. 09:20
 5/31 A kérdező kommentje:
09:20-as, igen, én is pont így gondoltam...nem feltétlen kell párcsere, maga a látvány és a tudat is megtenné a hatását - szerintem :)
2016. jún. 25. 09:22
 6/31 anonim ***** válasza:
39%

Ti nem tudom mit csináltok együtt? De tényleg el sem tudom képzelni,34-éves fiatal pasi vagy....-az oké ha valaki flörtre vágyik,-de a csoportos szex azért más kategória.


Milyen érzelemgazdagság,vadság,intenzitás és kreativitás lehet egy olyan nőben aki mellett a párja erre vágyik?


Véletlen sem leszólni akarom a kedveseteket,de ez azért nem kéne,hogy így legyen,a fiatalabb kommentelőnél pláne....


Az újdonság varázsa,vagy még is mi?


Megváltozott a nejed teste szülés után?


Ne h(ü)lyéskedjetek már ,negyven körüli vagyok,de ha a párom hasonlóval állna elő vennék magamnak + fitness bérletet meg elmennék luxus prostikhoz intenzív kurzusra mit tudom én....


- A fiatalabbakat is én nézem meg-még a nőket is:) - pedig jó étvágyú és határozott párom van - még is az én "kentaur" fenekemet paskolgatja.

2016. jún. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
24%

Egyértelműen ki vagy éhezve - egyél:)


#6-utolsó mondat második rész. -Ja ,úgy könnyű!

2016. jún. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
17%

En ismerek egy pasit, 15 eve hazas, imádja a felségét es a kislányukat mégis teper ertem ezerrel :D Ki van ehezve a szexre egy fiatalabb novel, miközben nem akarja otthagyni a családját...

Szerintem nem olyan ritkaság ez..

2016. jún. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

# -Nem, hogy nem ritkaság hanem egész általános... -de nem kéne így lennie.

Amúgy utolsó nem véletlen te tepersz jobban a pénzes családos paliért? Mert ő aztán kap minden újjára fiatalabb nőt!

2016. jún. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
Kérdező, miért nem kezdeményezed te a szexet a nejednél valami újdonsággal-a kölyköket" passzoljátok le pár órára!
2016. jún. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!