Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van köztetek olyan pár akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van köztetek olyan pár akik eddig csak egymással sexeltek és már jóideje együtt vannak?

Figyelt kérdés
Nem szoktatok arra gondolni, hogy egyetlen egy szemellyel töltitek le teljes szexuális eleteteket és hogy kimaradtok a mások által nyújtott élményeiből ?

2016. jún. 29. 13:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%

Akiknek ilyen gondolatuk van, oket hivjak hutleneknek :)

Lehet meg nem leptel felre, de ha ilyeneken agyalsz akkor felre fogsz. De nyugi ez teljesen normalis. Az emberek nagyresze keptelen a husegre, foleg ha meg nem elte ki magat.

2016. jún. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mért ültetném,el és táplálnám a kétely magvait?
2016. jún. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Csupán kozvelemenykutatas céljából tettem ki mert erdekel, amugy meg elég fiatal vagyok, hogy ilyeneken aggódjak
2016. jún. 29. 14:05
 4/12 anonim ***** válasza:

#1 nem feltétlen hűtlenkedni akar,csak hajtja a kíváncsiság és valószínűleg már nem szerelmes.Első kapcsolatomban mi is elsők voltunk egymásnak és egy idő után ugyanígy kíváncsiak lettünk,szakítottunk is mert a valódi oka az egésznek az volt,hogy már nem illettünk össze.

20L

2016. jún. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Tobb mint 3 eve vagyunk egyutt, nekem mas is volt elotte. De nem szoktunk ilyeneken gondolkodni. Ha a kapcsolat jol mukodik akkor az emberek nem szoktak ilyeneken gondolkodni. Ehhez persze szeretni is kell egymast. 28F
2016. jún. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
74%
mi 4 és fél éve vagyunk együtt. első mindkettőnknek. én most vagyok 21, ő 20.:) még egyikünk se közölte a másikkal hogy másra vágyna.:)
2016. jún. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Lassan 2 éve vagyunk együtt, egymásnak sok mindenben elsők voltunk, és nincs bennünk az, amivel a többség divatosan dobálózik, hogy "nem éltem ki magamat, ezért gyorsan még 40 előtt fűvel fával..."
2016. jún. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Pl. én (12 éve vagyunk együtt) és szoktam arra gondolni, igen.
2016. jún. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
24 éve együtt és igen vannak ilyen kósza gondolataim :)
2016. jún. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Deflohelp ***** válasza:
100%
A fantázia szabad ...
2016. jún. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!