Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, kinyaltátok már a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, kinyaltátok már a pasitok fenekét?

Figyelt kérdés
És ha még nem, kinyalnátok, ha megkérne rá?
2016. jún. 30. 19:25
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
Haha, szeretnél te így kinézni mint Én, talán cserébe segget is nyalnál ;)
2016. júl. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
legyél büszke arra, hogy kinyaltad annak a pasinak a seggét aki hamarosan kifog dobni, de elmondhatja a haverjainak hogy legalább kinyaltad a seggét ;)
2016. júl. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Nem vagyok büszke. Mire? Arra hogy bevállaltam valamit ami Neked sok?

Nem hinném, hogy ettől mosdatlan, sz@ros valagú igénytelen nő lennék, akit kihajít a pasija és kidumálná a szexuális szokásait. Neked is van véleményed, Nekem is, ahogy még itt több embernek. Naphosszat vitatkozhatnánk ezen.. De unom :)

2016. júl. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Ha lenne barátom megtenném neki, sőt szerintem engem jobban izgat mint a legtöbb férfit. xD De csak akkor ha mindez nem megalázó, BDSM hangulatban történik, ja és persze ha szőrtelen!
2016. júl. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
AZ sem normális aki segget nyal .Legyen az férfi vagy nő .A segg a segg szrani van nem szexuális eszköz
2016. júl. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Soha. Ha ilyen igényei lennének, össze sem jöttem volna vele. A segg nem arra való, hogy nyalják és dugják. Azt sem engedném, hogy nekem csinálja. Undorító, és megalázó dolognak tartom. Nekünk tökéletes a normális szex.
2017. febr. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!