Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Éreztetek már olyat, hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztetek már olyat, hogy egy hosszú kapcsolat után (minimum 3 év) alkalmi kapcsolatra vágytok, érzelem nélkül?

Figyelt kérdés
Elítélendő ez? (Hozzátenném, a sértegető kommentek előtt, hogy nem rólam van szó)
2016. júl. 9. 15:05
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem eddig egy komoly kapcsolatom volt, kb 4,5 hónapja lett vége, és most úgy érzem, hogy benne lennék alkalmikban is, vagy sokkal lazábban fogom fel ezt az egész dolgot. Mondjuk jobban érezném magam egy olyan kapcsolatban, ahol azért vannak érzelmek is, de nem zárkózok el az alkalmiktól sem, na meg halálosan komoly kapcsolatot nem is akarok.

20/F

2016. júl. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én így érzem. Mondjuk nem hosszú kapcsolat, hanem egy csúnya szakítás után.
2016. júl. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem elítélendő. Miért lenne az? Én hiszek az érzelem mentes szexben, pláne ha az ember egy hosszabb kapcsolat után kvázi ki szeretné élni magát, nincs ezzel gond, főleg ha megtalálod hozzá a megfelelő partnert.
2016. júl. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen,most azt érzem....
2016. júl. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy olyan korszakom,hogy csak szexelni akartam,de ez elmúlt. Kapcsolatra vágyom,hogy legyen aki szeret,megvéd és hasonló cukiságokat csináljunk együtt. 24/N
2016. júl. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
igen, velem most ez van 23/f
2016. júl. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ahogy tapasztalom ez foleg lanyokra igaz akik egy hosszu kapcsolat utan vannak es ahogy jol esik nekik kielik magukat. Lehet hogy elitelendo lehet hogy nem de a mai lanyok tobbsege igy mukodik! :)
2016. júl. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én 13 éves kapcsolatban érzem ezt... Sok másik házas férfival együtt.
2016. júl. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

én 20 év házasság utan is ezt érzem

jo lenne kis könnyű kaland, vagy hosszú távon szponzorálnám a hölgyet

2016. júl. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!