Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok milyen fajta ismerkedés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok milyen fajta ismerkedés, csajozás felszedés jön be nektek?

Figyelt kérdés

Csak, mert ahogy olvasom itt, diszkóban rámenni valakire idegesítő, nappali megszólításnál meg se álltok, mert vadidegen az illető. Facebookon ráírni valakire gyökérség, komoly autóval ismerkedni, magamutogató, kivagyi.

Akkor, ti, hogy képzelitek el ezt, milyen lenne az ideális forgatókönyv?


2016. júl. 11. 22:06
 1/10 Jázi :) ***** válasza:
Simán akárhol. Ha megvan a tetszel/tetszek Pl: szemezés, csak kezdeményezni kell egy beszélgetést ;)
2016. júl. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az ha vicces, sok temaja van, laza es egy kicsit szemtelen :)
2016. júl. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
ha wowban epic itemeket tradel át nekem az eléggé be tud indítani
2016. júl. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Komolyan mondod? ***** válasza:
62%

Ha magát adja a srác! Nem feszeng, nem erőlködik, ne érezzem rajta azt a "minden áron csajt akarok" kisugárzást.

Legyen nyitott és értelmes.

2016. júl. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

1. Ha valaki nappal odajön hozzám ismeretlenül, az nem baj. Utcán, buszon, boltban, stb teljesen normális. Ha ő is tetszik nekem és normális az ember (nem kezd el 2 perc után a szexről beszélni), akkor az nem zavar


2. Ezen kívül nyilvános helyeken, programokon. Pl sokat járok fesztiválokra, vásárokra és kulturális programokra (nem diszkó, nem buli, nem bebaszós fesztivál!). Ha ilyen helyen jön oda valaki aki elsőre szimpatikus, az sem baj.


3. Internetes társkeresők. Akár Tinder, akár rendes netes társkeresők.


4. Valaki akit már LEGALÁBB látásból ismerek évek óta. Pl akivel minden reggel ugyanazzal a busszal megyünk, aki két lépcsőházzal arrébb lakik és szoktam látni havonta párszor, akivel egy épületben dolgozunk, akivel egy helyre járunk ebédelni és hasonlók.

Tehát akivel még sosem beszéltem, de gyakran látjuk egymást és tetszik is nekem


Na ezek azok amiket főleg el tudok képzelni. És én a férfiak 90%-át akikkel volt valami, ilyen helyekről ismertem meg

2016. júl. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
engem nem zavar ha hozzám nyúl, általában elkezdek velük beszélgetni.
2016. júl. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#6 Hol nyúl hozzád, diszkóban?
2016. júl. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

6-os vagyok

#7 igen pl

2016. júl. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Jöjjön oda hozzàm nyugodtan de ne legyen bunkó se erőszakos...Engem nem zavar, ha facebookon irkal az se.

20/l

2016. júl. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

7: Az a baj hogy sok férfi csak azt ismeri hogy


A, nincs csók még 1-2 randi után sem és nem ér hozzá a lányhoz egy-két köszönős puszit kivéve

B, öt perc után tapizni kezdi


Ezek között kéne átmenetet találni. Pl az első randin is lehet már finoman, lassan (több óra alatt) közeldni a másikhoz, hogy az elején még fél méterre ülnek egymástól, két órával később meg már összeér a lábuk, a fiú átkarolja a lányt és lassan csókolózni kezdenek.


A legtöbb férfi nem tudja ezeket a finom, árnyalatnyi különbségeket és hogy hogyan kell kis lépésekkel haladni. Vagy nagyon rámenős, vagy nagyon félénk. Az arany középút a jó

2016. júl. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!