Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az hogy egyes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy egyes emberek szeretik szex kozben megbilincselni/elfenekelni stb a parjukat?

Figyelt kérdés

Elnézést lehet hogy ez hulye kerdes volt, de erdekel, mert meg nem vagyok tulsagosan tapasztalt..

Ha valakinek van ilyen elmenye, es szeretne elmeselni en meghallgatom szivesen :)



2016. júl. 13. 13:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A kiszolgáltatottság szexi.
2016. júl. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Bilincseltek már meg, de a lány, nagyon nem tudta mit csinál. Szar volt...


23/F

2016. júl. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Es te bilincselnel meg egy lanyt?
2016. júl. 13. 13:55
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha épp olyan domináns kedvem van, akkor igen.
2016. júl. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
Én igen börtönőr vagyok Márianosztrán
2016. júl. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
szerintem élvezi hogy csinálhat amit akkar veled mindegy hogy kapálozol. Mást nem tudok elképzelni, élvezi a hatalmat feleted
2016. júl. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi ilyet inkább szerepjátékokhoz használunk. Kiegészítve ilyesmikkel: szembekötés, kézmegkötés, durva szavak, szidalmazás, stb. :) Némi izgalom az oka. Hogy 1 órára más emberek vagyunk. :)
2016. júl. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretem megbilincselni a páromat és gyakran elő is kerül nálunk a bilincs. Kifejezi, hogy átadja a teste feletti irányítást nekem és azt tehetek vele, amit csak akarok. Ezen túl számomra a hölgyek csuklóján / bokáján a bilincs ékszer is, ami esztétikai élményt nyújt!

Azt tapasztalom, hogy elég sok nő szereti a bilicset, sőt kimondottan gerjednek rá. Volt olyan, akivel talán nem is lett volna semmi közöttünk, de tudta, hogy van bilincsem, és szívesen megmutatom neki ezt az élményt. Őt meg ez nagyon izgatta, és szerette volna átélni. Megkapta, és nagyon élveztük mindketten.

De fordítani is szoktunk, én is szeretek megbilincselve lenni, mert izgat a kiszolgáltatottság.

2016. júl. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A bilincs nekem már sok, de azt imádom, ha fenekelnek. A barátomat is beindítja, tehát nálunk ez alapvető.
2016. júl. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

annyi de annyi szex fétish van az emberekben, én sem értem a felét, de sokan engem sem. Ha mindenki nagyon nyíltan vall az érzéseiről, szinte mindenkinél feljön valami "bizar" fétishe.

A dominálás pl ilyen, de annyira engem nem gerjeszt be.

2016. júl. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!