Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak titeket zavar ha a nő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak titeket zavar ha a nő nem elégült ki szex alatt csak ti? Sima szex vagy érzelem is volt ilyenkor? Kort is írjatok

Figyelt kérdés

2016. júl. 22. 08:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%

Olyan nincs, hogy a partnerem nincs kielégítve.

A szex társasjáték. Mindenkinek örömét kell lelnie benne, és mindenkinek aki részt vesz benne (legyenek akárhányan) törekednie kell a másik élvezetének kiszolgálására is, persze nem alárendelve a saját örömét a másikénak.

Szerencsésebb lányok akik több orgazmust is bírtak, sosem úszták meg egyel nálam. Mert jó látni, hallani ahogy élveznek. Meg a végén a hálás pillantások is jót tesznek az ember hiúságának. :D

Aki szeret adni, nem csak kapni az érti ezt.

2016. júl. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Megesett sajnos ilyen, és ilyenkor én sem vagyok elégedett. Szeretem a női orgazmus látni, azzal is akit szeretek, de azzal is akivel akár csak alkalmi a légyott. 26/F
2016. júl. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a partnerem az első, csak utána jövök Én 😃
2016. júl. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Diavolino44 ***** válasza:
90%

Az egyesnek nem tul sok tapasztalata lehet. :D

Azert a lányoknál ez marhára nem olyan egyszeru, mint nálunk. A legrosszabb, ha latja rajtad, hogy azon "küzdesz", hogy neki orgazmusa legyen.

Engem nem zavar, ha nincs orgazmusa, mert tudom, hogy, ha ilyen történik, az nem az en hibám. Az a legfontosabb, hogy mindketten élvezzük. Ha olyan párom volt, akinek nehéz volt, akkor csináltam olyat, hogy direkt nem élveztem el, s mondtam, hogy azert szeretkezek vele, mert kívánom, hogy együtt legyünk. Igy könnyebben oldódott, mert tudott azzal az ideaval azonosulni, hogy a szex nem egyenlő az orgazmussal.

Amugy ez életkor es tapasztalat függő. Amikor elkezdtem a szexuális életemet, csak az érdekelt, hogy en kieleguljek. Aztán az, hogy meddig bírom, milyen nagy vagyok, hany orgazmusa van a barátnőmnek mennyire jo vagyok az agyban, es hasonlo egó-baromságok. Most csak az erdekel, hogy mindketten élvezzük elvárások nélkül.

2016. júl. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Diavolino44 ***** válasza:
100%

Lemaradt

31

2016. júl. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 PearlDiver ***** válasza:
100%

Szerintem az a jó szex, ha mindkét fél a másikra koncentrál, akár egyszerre, de persze felváltva is megfelel. Így mindenki jól jár :)

Az önzés nem vezet igazán jó élményekhez. Élvezetes lehet, de a lelki találkozás így elmarad.

26F

2016. júl. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Sajtoreferens ***** válasza:
6%
Nem zavar. Ugyanannyi ideje van rá, mint nekem. Oldja meg. 55.
2016. júl. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
90%
A párom mindig figyelmes én vagyok neki az első és nem a saját kielégülését helyezi előtérbe... Szex közben mindig azt mondja hogy Addig nem megyek el amig te nem mentél el.. Ez 90% ban így van 10% ban meg egyszerre élvezünk!!!!! 22 N
2016. júl. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Engem is először a partnerem élvezete érdekel, de tudom -beszéltünk róla- hogy napi gondok vagy fáradtság miatt nem mindig jön össze neki az orgazmus, "csak" élvezi a kényeztetést, s kellemesen érzi magát közben. Ha ez egyszer egyszer fordul elő azt nem tartom nagy bajnak, velem is előfordul-hat. Ha többször akkor az már gond. De a kettőnké.
2016. júl. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha így lenne nem lenne értelme az egyuttletnek! Ennyi erővel ki is verhetnem!
2016. júl. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!