Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők! Mi a véleményetek arról,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Mi a véleményetek arról, ha pasitok rá van állva a talpaitokra/lábfejeitekre és imádja, ha nyáron ilyenkor van egy jó kis savanykás aromája?

Figyelt kérdés
2016. júl. 22. 23:41
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
Beteg állat
2016. júl. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
44%
AZ a véleményem, hogy jolpofán bacom mert kurvvára fáj ha ráállnak a lábamra... és még meg is kostolja...
2016. júl. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Nem örülnék, ha ráállna. Mégis csak 95 kg...
2016. júl. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Anyus, tudtam hogy nem kellett volna annyit cipőboltba vinni, mikor kicsi volt...
2016. júl. 23. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
27%
Kezeltetni kell az agyát, csak ennyi
2016. júl. 23. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
És a pasik csodálkoznak, hogy ennyi manapság a leszbikus...
2016. júl. 23. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Láb fetish-e van ennyi ha ez nem zavar téged akkor boldogok lesztek de am javaslom kérdezd meg mik a vágyai mert lehet van más is (te is elmondhatod a sajátjaid) egy kapcsolatban meg kell beszélni a dolgokat :)
2016. júl. 23. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Herótom van attól, hogy a nők ezt betegségnek tartják...mert az anál nem az, mi? Vagy az, amikor 10 idegen srácot szoptok le a balaton soundon...nőjetek fel végre. A lábszex színt tud vinni az együttlétekbe, csak egyesek nem látnak túl az análon és a misszionárius pózon. Látom, szexkultúra az egekben...


Üdv.: Egy lábfétises fiú, akinek a nő egészben kell.

2016. júl. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tehát nem csak a lábaiért jönnék össze egy lánnyal, attól, hogy nagy lábimádó vagyok. Mint írtam, én a nőt teljes egészében nézem, nem korlátozom magam csak a lábakra...
2016. júl. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!