Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek? 25 eves ferfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? 25 eves ferfi vagyok 4 eve boldog parkapcsolatban csak van egy kis bibi eleg pervez tipus vagyok

Figyelt kérdés

ertem itt azt hogy kikotozes pisi sex anal prosztata massazs enyhe domina stb...nem beteg vagyok csak az extremebb sex kedveloje persze a jo szeretkezes is imadom csak neha jol esne egy kis ezaz havonta kethavonta szoval tenyleg nem vagyok agybeteg

viszont a baratnom sajnos nem ilyen tipus bar eleg felenk vagy nem is tudom mert mar a popsiaba engedi hogy benyuljak de mindenhez sok ido kell

es nem is nagyon talalok ilyen beallitotsagu holgyet kortol fuggetlenul hogy kielegitsen

fizetni meg ilyen szolgaltataser szerintem lealacsonyitto

bocs ha hosszu lett :/



2016. júl. 24. 16:52
 1/8 Noren1989 ***** válasza:

Nem hosszú lett, csak sz_rul olvasható.

Te, tulajdonképp azt se tudod, hogy a barátnőd ezekre hajlamos lenne-e? Nekem úgy tűnik, mintha ez az info hiányozna a leírásodból Mellesleg, az anált csak a te kedvedért csináljátok, vagy élvezi is?


26/F

2016. júl. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hagyd ott és már az ismerkedés korai fázisában beszélétek meg ki mit szeret a szexben. Ezért beszélem mega férfiakkal eleinte hogy mit szeretek, ne húzzuk egymás idejét. Most vagy fiatal, 4 éve nem tudod kiélni a vágyaidat, ne húzd tovább az időt. Ezek közül csak a pisi a perverz.
2016. júl. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az én párom is ugyanilyen volt. Bár én nem vagyok ennyire perverz mint te, de nálunk még az alap dolgokra is sokat kellett várnom. Értsd ez alatt az orális szexet, vagy a kutyapózban dugást.

Ezt te magadnak kell eldöntsd, hogy mennyire akarod ezt a lányt. Ha akarod, akkor légy türelmes és mindig egy kicsivel kérj többet tőle, apránként. Nekem három évembe telt, hogy önfeledten és korlátok nélkül tudjunk szexelni. Azelőtt csak pár pózt engedett és semmi többet.

2016. júl. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Szoktunk rola beszelgetni de mindig ockodik tole mindig mondja hogy majd

peldaul mondta azt is hogy arra vagyik hogy hanyat lokjon kibilincseljen bekosse a szemem... de nem meri

az analis ujazast o is elvezi

amugy jo vele a sex az oral is jo de ahhoz is kelet neki ido

2016. júl. 24. 17:01
 5/8 Noren1989 ***** válasza:

A nőd akkor szubmisszív?

Amúgy valóban, csak a pisi olyan, amit egy átlag csaj nem vállal be.


Próbáld ki, hogy kicsit felhúzod, nem csak szexuálisan...dühösen hátha elfenekel.

2016. júl. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

kettes kommentelo igazad van de 4 ev utan is nagyon szeretjuk egymast

harmas koszonom a valaszod orulok hogy neked 3 ev eleg volt en harom ev utan az idezo jeles ut felenel vagyok

2016. júl. 24. 17:05
 7/8 Noren1989 ***** válasza:
Apukám, az én kérdéseimre elfelejtettél válaszolni. Mi a nőd beállítottsága? Mire hajlamos?
2016. júl. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
66%
Nem mondanam perverz dolognak,amiket leirtal.Ha elegge felhuz a partner es kivanom,mindenbe benne vagyok szo nelkul..sot en szeretnem,kiveve a pisi dolog..
2016. júl. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!