Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiuk, férfiak! Titeket zavar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, férfiak! Titeket zavar egy kis pocak?

Figyelt kérdés

Fiuk, ferfiak! Titeket zavar egy kis pocak?


Itt tényleg kis pocakra gondolok, nagyjábol mint egy 1-2 hónapos terhes nő pocakja :)

Viszont vékony derek, formás popsi és comb (több év biciklizés), és hozza egy aranyos arc?

A kis poci és a vaskosabb comb-és fenek zavaró?

Persze tudom, mindenkinek más jön be, csak úgy őltalánosságban :)

154 cm, es 56 kg



2016. júl. 28. 15:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem zavaró, simán elmegy még :)

És úgy gondolom, hogy az aranyos arc az tökéletesen passzol, hogy a fenékről és a combról ne is beszéljek :)


160 cm vagyok :3

2016. júl. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nő vagyok egyébként :)
2016. júl. 28. 16:32
 3/13 anonim ***** válasza:

Én is úgy gondolom, hogy semmi baj nincs vele. Izgató is tud lenni, főleg ebben a kombinációban. A vaskosabb comb, kis poci, szép kerek (akár picit nagyobb) popó :)

Ha megfelel ez válasznak akkor nem muszáj küldened :)

2016. júl. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.. a kategóriát csak most nézem.. gondolom akkor nem lány/nő vagy...

Így viszont tárgytalan, ugyanis a női idomoknak hódolok :)

2016. júl. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Olvasni nem lehet a válaszokat? oda írtam, hogy nő vagyok, csak a gyk elcsesződött :) telefonról is rossz kategóriába tette :)
2016. júl. 28. 17:17
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem az, hogy nem zavar de kifejezetten tetszik. Sokkal vonzóbbnak találom mint a teljesen lapos hasat!
2016. júl. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik.
2016. júl. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mentek a zöld pacsik :)
2016. júl. 28. 19:05
 9/13 anonim ***** válasza:

Nekem gyakorlatilag ez az ideálom, amit leírtál ! (totál komolyan ! ) A volt menyasszonyomnak is gyönyörű kis pocija volt (bár sajnos a combjai vékonyak voltak nekem) pár év után már rendesen elege volt abból, hogy mindig a pociját akarom simogatni ...

Ha még főzni is tudnál, elvennélek feleségül ! ;)

2016. júl. 29. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Fozni is tudok, de a hazassag korai lenne :) :P
2016. júl. 29. 09:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!