Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A a kis mell akadály?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A a kis mell akadály?

Figyelt kérdés
Elég kicsi melleim vannak (75 A), ezért a pasik észre sem vesznek. Azt vettem észre, hogy aki nagyobb méretekkel rendelkezik, azoknak talán sokkal több esélyük van. Ti ezt hogy látjátok.

2016. júl. 30. 12:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Igaz, a Bt szeretem a legjobban, de ez nem akadály. :) Tényleg nem ez alapján kéne, hogy egy fiú válasszon c: 15/f
2016. júl. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nálam nem.
2016. júl. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
biztosan van más ami többé tesz attól akinek nagy melle van, ugyanis lehet h mellette buta mint a föld, temeg lehetsz azzal több h intelligens vagy :)
2016. júl. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
pl első bnőmnek pici volt és mellette hülye is volt.. xd
2016. júl. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Ez emberfüggő de nálam nem akadály :) Ha olyan a kisugárzásod amivel megfogsz akkor miattam akármekkora lehet a melled :)
2016. júl. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Számomra teljesen irreleváns, hogy milyen a melle, ha szép arca van és mikor beleszeretek már teljesen mindegy. Szeretkezés közben sem zavar 1 szemernyit sem, de ez csak én vagyok. 25/F
2016. júl. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
ha kicsi a melled akkor ne mellel akarj elbűvölni férfit. át kel gondolnod mit tudsz kihozni a szemeidből, vagy hajad, segged. jó segged van?
2016. júl. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Nekem is 75A-s, és a barátom imádja.


Rengeteg olyan pasi van, aki a kis melleket szereti.

2016. júl. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Ha tetszel, ha beléd szeretek azt nem csak a melleid miatt lesz, lenne! Onnantól kezdve tök mindegy a melleid nagysága! Az összhatás számit és persze a természeted, a közös érdeklődés, stb! f.
2016. júl. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Sunshinedoll ***** válasza:
Nekem is kis melleim vannak, és a pasik észrevesznek, sőt. Soha nem volt problémám az ismerkedéssel. Más miatt kerülnek.
2016. júl. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!