Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Valaki próbált már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Valaki próbált már ki közületek korai magömlés elleni neten rendelhető spray-t vagy krémet?

Figyelt kérdés

2016. júl. 31. 11:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer voltam olyan hülye hogy rendeltem. Mondjuk a funkcióját betöltötte, mert úgy csípett, hogy két napig képtelen voltam használni a szerszámom.
2016. júl. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Van olyan ami nagyon jó?
2016. júl. 31. 11:34
 3/5 BiTOPro97 ***** válasza:
100%
Start-stoppal bármeddig kitart, és könnyű megtanulni. És nagyon max. három hét a tanulása.
2016. aug. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vegyél lidokain krémet, ami érzéstelenít, kend be vele nagyon vékonyan.
2016. aug. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 favorit76 válasza:
Ez igaz a lidocain krémet pár száz ft ért bármelyk patikában megkapod és nem kell hozzá még recept sem.Én sok féle cucot kiprobálltam és tőbb ezer ft veszett kárba hidd el a lidocain krém a legjobb 40 - 45 perc is volt már egy menet.
2016. aug. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!