Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti nok jobban szeretitek ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nok jobban szeretitek ha ti vagytok alarendelve a szexben vagy ti szeretitek megalazni a ferfit? Szeretitek felcsatolhatossal seggbe tenni vagy inkabb azt szeretitek ha o nyomja farkaval kemenyen a popotokat?

Figyelt kérdés
Itt lehet szo pisi szexrol barmi olyan amivel a masikat megalazod de csak az ágyban

2016. aug. 2. 23:07
 1/8 A kérdező kommentje:
Senki semmit? Privi is johet
2016. aug. 2. 23:37
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
Én szeretek alázni engem ne alázzon senki... Évszázadok óta a nők a sárba vannak tiporva... Csak szexre kell egy nő szüljön nevelje a gyereket főzzön és kussoljon... Lehet hogy már nem így van de ne hozzuk már vissza a szexben azt ami régebben volt. Mert még sok helyen így működik..
2016. aug. 3. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
Nálam nem alázásról szól a szex, biztos beteg vagyok...
2016. aug. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%

Nálunk az analis szex oda vissza megy vettünk egy felcsatolhatosat ami a farkával azonos méretű es h ha analis szexet akar akkor utána neki is állnia kell a behatolást hogy érezze nekem milyen

19/F 21/L

2016. aug. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyiket sem szeretem, a másodikkal egyetértek, egy férfi meg főleg nem fog engem soha megalázni, használni... Betegnek tartom az ilyen dolgokat, akármennyire is nyomatják a korrektséget manapság. A felcsatolhatós érdekel, de szerintem ennek egyáltalán nem kell megalázónak lenni, hanem egy élvezeti forrás...
2016. aug. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
nálunk az ilyen féle dolgok nem a megalázásként vannak jelen,hanem mert mind2en szeretjük.
2016. aug. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ez hulyeseg.alaztok mindketten
2016. aug. 3. 22:09
 8/8 Kistál_és_a_bor ***** válasza:
Vajon hol akadhat el annak megértése, hogy "nálunk nem"...
2021. jún. 20. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!