Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen gyakori a merevedési...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakori a merevedési probléma? Férfiak és nők tapasztalataira is kíváncsi vagyok

Figyelt kérdés

Gyakran előfordul, szinte már minden együttlét alatt, hogy a párom lelankad.

Vannak zűrök a kapcsolatban, természetesen amikor tudom, hogy feszült, akkor megértem, hogy miért nem megy. Viszont az a baj, hogy már a kapcsolat elejétől fennáll a probléma. Amikor velem volt valami gondja, azt elmondta és változtattam is rajta. Most már nincs ilyen gond, azt mondja nem miattam van. Azért kérdezem, hogy ez másoknál milyen gyakori, mert én azelőtt nem tapasztaltam ilyet. Előtte 2 fiúval volt szexuális kapcsolatom, tehát akkora tapasztalatom nincs. Viszont az egyik több, mint 4 évig tartott és sose volt ilyen gond. Sokáig nem feszkóztam miatta. Amikor lelankadt mindig tettem érte, hogy folytatni tudjuk de volt, hogy csak pár pillanatig tartott utána a merevedés. Nem tudom mi a fenét csináljak. Szexi fehérneműt is veszek fel olykor, mert tudom, hogy szereti az ilyeneket. Előttem rengeteg lánnyal volt együtt, de arról sose mesélt, hogy velük lett volna ilyen probléma. Jó lenne ha megoldást találnánk, mert kezd már nagyon frusztrálni. Mire ott tartok, hogy elmerülnék a szexben, sokszor lelankad. Biztos vagyok benne, hogy rátesz a dohányzás és hogy nem nagyon mozog, gépen végzi a munkáját. 1 éve vagyunk együtt, távkapcsolatban. nem egy ideális helyzet, de pont ezért lenne is jó, ha normálisan együtt lehetnénk. Legutóbb már én mondtam neki, hogy nekem ez így nem megy és abbahagytuk, mert kezdtem érezni, hogy megint nem okés. Ami még zavar, hogy nem látom rajta, hogy annyira foglalkozna ezzel. Biztos őt is zavarja, nem beszél erről. Látja rajtam, hogy kezdem elveszteni a türelmemet, kérdezem is mindig, hogy velem van a baj? Erre az a válasz, hogy nem. Az a fajta srác akivel mindenről lehet beszélni, és kéri is, hogy mondjak el mindent, de erről valahogy nem beszélünk. Egyszer komolyabban kell erről beszélnünk, de egyelőre nem hozom fel. Neki is megvannak most a feladatai, gondjai, nem szeretnék feszültséget, viszont kíváncsi vagyok mások mit gondolnak, és ha volt ilyen problémájuk, hogyan oldották meg.

Köszönöm a válaszokat!

22/L és 26/F



2016. aug. 4. 20:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi 7 éve vagyunk együtt, ez alatt kétszer volt egy-egy periódus, mikor voltak merevedési gondjai a pároknak. Mindkét időszak 8-10 hónapon át tartott. Az oka pedig lelki eredetű volt. Első alkalommal munkahely miatti stressz volt a fő ok, nagyon szoros határidők, szadista főnök, kollégák diszkriminációja. Munkahely váltás után megoldódott. Második alkalommal csaladi tragédia miatt nem működött úgy, ahogy kellett volna. Nem szabad őt ezzel piszkálni, mert sajnos azzal ellenkező hatást váltasz ki. Ha szereted és vele akarsz lenni, akkor inkabb légy megértő és támogató, ne pedig b...szogasd, mert attól még inkabb elmegy az önbizalma. Hidd el, őt is nagy frusztrálja, sokkal jobban mint téged...
2016. aug. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Akkor en nagyon szerencses vagyok :D ahanyszor megcsokolom nembir leallni
2016. aug. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sose baszogattam még emiatt, nem is tervezem. Viszont beszélnünk kell erről, mert én is rosszul érzem magam, mert nem találom az okát. Mindig rákérdeztem, hogy mi a baj, nem megszóltam érte. Továbbra se bántom emiatt, inkább magamban őrlődöm, ami nem jó megoldás. Az, hogy kezdek türelmetlen lenni, szerintem érthető, de ennek ellenére jól tolerálom a helyzetet.
2016. aug. 4. 22:03
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem is volt és van ilyen problémám. Most 1 hónapig fel sem állt, pár hete viszont működget. Szal nemértem...ilyen durva lelki problémám nincs..vagy lehet nem tudok rólla.

Nem találtam még rá megoldást.

2016. aug. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nézd, ilyen velem is van. A baj a nőkkel az, hogy mi férfiak rengeteg mindent elviselünk, nekünk pedig ha van valami ilyen zűr, akkor már nem annyira megértők, a legtöbb nő 5 forintot nem ér emberileg, ezért mi sem foglalkozunk már annyira velük.

A problémára rátérve, ez sok mindentől lehet, én is valamikor csak úgy állok, valamikor egyáltalán nem. Nem kell szexelni, ennyi az egész, amikor jön, akkor kell. Ennyi a megoldás. Nekem úgy sose működött, hogy nő akar, mert az engem nem érdekel, azaz a testemet nem érdekli, nem reagál rá. Amikor érzem magamban, hogy kell, akkor kell. Nekem például az izgató, ha a nő teljesen aszexuális, egyáltalán nem érdekli a szex, akkor engem elkezd nagyon, de ahogy a nő elkezd szexről beszélni, úgy engem abszolút elnyom vele, és inkább alszok.

2016. aug. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem szoktuk erőltetni a szexet, és ő egyébként is az a fajta, akinek nagy az étvágya. Amikor belekezdünk, azt mindketten szeretnénk is, csak közben probléma merül fel. Nem sokat tudunk találkozni, ezért minden alkalommal alig várjuk, hogy együtt legyünk. Lehet kavarognak a gondolatai és nem tud úgy koncentrálni, nem tudom már. Mindenesetre köszönöm az eddigi válaszokat.
2016. aug. 5. 01:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!