Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vonzódom egy pasihoz ezért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzódom egy pasihoz ezért nem eszem?

Figyelt kérdés
Kb 3 éve szexeltem utoljára...szóval jó régen. Azt vettem észre ez alatt az idő alatt hogy ha elkezdek szexuálisan vonzódni egy pasihoz (ahogy most is) , teljesen elmegy az étvágyam. Nagyon max 2x eszek , de inkább egyszer.. Fogyok is rendesen , hiszen már egy hónapja alig eszem.Mitől lehet ez? Eléggé hiányzik valakinek az érintése már.. Ettől lehet? 20/L
2016. aug. 5. 11:57
 1/8 anonim ***** válasza:
de ha valaki kezdeményez akk azt elhajtod mert tele a poci vagy mivan?
2016. aug. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem..igazábol csak egy pasim volt és eléggé nehezen hevertem ki. Egyájszakásba meg nem mertem bele menni ...eddig.
2016. aug. 5. 12:00
 3/8 anonim ***** válasza:
#1 vagyok, akk hajrá, menj bele, de ne vmi idiótával.. esetleg feltudom ajánlani h csatlakozz hozzánk harmadiknak
2016. aug. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én akkor nem szoktam tudni enni, amikor valaki otthagy... Ha valakivel épp alakul valami, akkor szárnyalok, és pont hogy megjön az étvágyam.... Mostanában én sem tudok enni.... :-S
2016. aug. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én is szárnyalok amúgy..visszajött az önbizalmam, flörtölök a pasikkal , sportolok. De nem eszek :D . Tök érdekes.
2016. aug. 5. 12:19
 6/8 anonim ***** válasza:
Röviden: szorongás. Sajnos rám is jellemző ilyen élethelyzetben. Nálam inkább akkor, amikor már látom is, hogy megvan az esély a kapcsolatra. 26/F
2016. aug. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Itt meg is van az esély meg nincs is..igazából ha kezdeményeznék akkor simán össze jönne a dolog ( nem komoly kapcsolatra gondolok), de én még sosem kezdményeztem és nem tudom hogyan csináljam..
2016. aug. 5. 12:42
 8/8 Bummer ***** válasza:
Csak adj jeleket, célozgass, menj bele a témába, ennyi elég kell legyen hozzá. :)
2016. aug. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!