Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon gáz ha szinte minden...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz ha szinte minden orgazmusnál folyik a könnyem vagy minimum bekönnyezek?

Figyelt kérdés
23/N

2016. aug. 6. 02:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem, egyáltalán. Én meg tudnám szokni. Téged miért zavar?
2016. aug. 6. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hulyen erzem magam kozben.
2016. aug. 6. 02:48
 3/12 anonim ***** válasza:

Orgazmus után belefér szerintem. Egyrészt megkaptad, amit akartál, másrészt pihenés közben belefér egy kis könnyezés.

Szerintem rajtad kívül senkit nem zavar a dolog. :)

2016. aug. 6. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez inkább aranyos :) és a fiú részéről meg izgató :)
2016. aug. 6. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nálam is ezt csinálnád? :D
2016. aug. 6. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

5#

Mivel majdnem minden orgazmusomnal ezt csinalom akkor valoszinu. :D

2016. aug. 6. 07:13
 7/12 anonim ***** válasza:

:) nem lenne belőle gond soha. akkor lenne baj ha ez miatt nem mernél elélvezni. inkább élvezz csak el nyugodtan napi többször is. nehogy vissza fogd magad!!

egyébként meg zsír, mert ha ilyeneket írsz ak jó gyakran elélvezhet a pinád :P :P

2016. aug. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem normális. Nekem volt olyan hogy élveztem nagyon jó volt de orgazmus közben elkezdet potyogni a könnyem és sírtam.. Párom meg megijedt hogy mi a baj? Én meg zokogva sírógörcs közben mondtam hogy nincs semmi baj... Csak nagyon jó volt..

Nem tudom orgazmus közben boldogság hormon szabadul fel és valaki sír örömében. Nem mindig fordul elő velem hogy sírok... Ettől függetlenül csodálatossak az együttlétek. 22 / L

2016. aug. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha magadnak csinalod, akkor is?
2016. aug. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Volt arra is pelda igen.
2016. aug. 6. 11:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!