Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ti jobb szeretnétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti jobb szeretnétek előre tudni, ha a pasinak nagyon kicsi a szerszáma?

Figyelt kérdés
Tehát ha arról van szó, hogy extrém kicsi (10 centi alatti) micsodája van, akkor arról jobb előre tudni?

2016. aug. 6. 09:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Olyan szempontból jó előre tudni hogy be kell szerezni egy felcsatolhatósat. Mert ha merev állapotban 10 cm alatt van és mondjuk nem éreznék semmit akkor meg legyen oldva másképp. Bár én elég szűk vagyok meg nincs igényem nagyra szóval lehet hogy tudnék élvezni egy 6-8 centis péniszt ha kőkemény. ;)
2016. aug. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%

Ha előre közlöd, azzal azt üzened, hogy zavar a méreted és elégedetlen vagy vele, félsz, hogy nem vagy elég neki . A nőknek a határozottság és magabiztosság kell.


Véletlenül se mondd meg mekkora van. Ess neki azzal és tedd boldoggá a száddal, kezeddel, ha nem sikerül a méreteddel.

2016. aug. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
Nekem ha nem mondanak elore es meglatnam tuti nem lenne szex. Mondjuk akkor se ha elore megmondja csak ugy kevesbe fog beegni a pasi.
2016. aug. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#3: Ezt kifejtenéd nekem, hogy nézne ki a gyakorlatban? Tényleg érdekel.
2016. aug. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem szeretném előre tudni. Egyébként a mostani barátomnak is kicsi -kb mint a mutatóujjam, és nincs nagy kezem-, de nagyon élvezem vele a szexet. Ésígy visszagondolva sem lett volna jó előre tudni. Bár igaz, meglepődtem, mikor megláttam, lévén h az exemmel nagyon bőkezűn bánt a természet.
2016. aug. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha ennyire extrém kicsi, akkor tényleg jobb lehet, ha bevallja előre, vagy legalább utal rá, hogy jóval az átlagon aluli. Szerintem még neki is könnyebb így, ha nem az ágyban derül ki, hogy mekkora. Még így is elég kellemetlen pillanat lehet amúgy, de így legalább egyikőjüket sem éri annyira váratlanul.
2016. aug. 9. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!