Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kapuzarasi panik nonel?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapuzarasi panik nonel? 30alatt? Vagy csak elvezem, hogy a fiatal sracok rajonganak ertem?

Figyelt kérdés
Lehetseges, hogy 28 eves nokent/anyakent kapuzarasi panikom lenne, hogy egy 20 eves sraccal kavarok, es annak fiatal barati tarsasagaban erzem jol magam?Vagy csak szimplan megbolondultam?3 eves kapcsolatomnak lett vege 3honapja..Az exem 30...megcsalt a noveremmel...Azota zero onbizalmam van..Koszi az ertelmes valaszokat.
2016. aug. 10. 13:59
 1/10 anonim ***** válasza:
34%
Inkább önbizalom hiányos miatt van. Ée sajnálom hogy a párod egy ekkora Taho. Bár a nővéred se semmi hogy képes volt szét rakni a lábát a TE párodnak akitől gyermeked van. 22 / L
2016. aug. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szerencsere nem tole van a gyerkoc...koszonom az ertelmes valaszt.Igen eleg undorito volt mindketto reszerol
2016. aug. 10. 14:05
 3/10 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem itt valami tök más probléma van.


28 évesen a gyereked apja után már túl vagy egy újabb 3 éves kapcsolaton. Szerintem valami nagy gáz van a fejedben

2016. aug. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Miért nem hármasban csináltátok a nővéreddel és a pasiddal és nem lett volna probléma? :-P


Ez nem kapuzárási pánik, hanem csak egyszerűen a nők r.i.banc ösztöne felszínre került benned a magalázás és becsapás miatt. Kapuzárási pánikod majd 20 év múlva lesz.


Egyébként meg, hogy kicsit normális is próbáljak lenni: én a volt nejemmel 21 évesen jöttem össze, ő 28 volt. 15 év + pár év újrakezdési kísérlet lett belőle, gyerekekkel. Szóval nincs ezzel semmi gond, ha jól kijössz a fiatalabbakkal, akkor nyugodtan vadászd le őket, bármi lehet belőle.

2016. aug. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hat hatalmas gaz lehet a fejemben..gyerek apjaval 4,5 evig voltam egyutt, majd volt 2 eves kapcsim, utana 3eves..Huhh mekkora gaz, hogy tartos kapcsolataim voltak eddig..grt!Jo gondolkodasod van
2016. aug. 10. 14:16
 6/10 anonim ***** válasza:
49%

Ezzel a frappánsnak hitt válasszal nem sokat segítettél magadon, már bocsi.


Szóval 16 körül összejöttél valakivel, 18-20 évesen már szültél neki, majd azóta 2-3 évente cserélgeted a pasikat. Értem, ez így tök oké egy gyerekkel a nyakadon. Én kérek elnézést

2016. aug. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%
Egyetértek a #6-ossal, bár én csalódottságomat szeretném kifejezni amiatt, hogy a gyereknek eddig csak 3 apja volt, én erre a számra rádupláznék, mielőtt még betölti a 12-t, hogy biztosan boldog és kiegyensúlyozott élete legyen.
2016. aug. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nincs kapuzárási pánikod. Egyszerűen élvezed, hogy a 20 éves srác számára te egy különleges nő vagy, mert idősebb vagy nála. Ez növeli az önbizalmadat, emiatt pedig jól érzed magad vele. Valójában viszont ez a srác sem becsül téged, csak izgatja a fantáziáját és növeli az önbecsülését, hogy egy idősebb nő is megvan neki. Hamarosan megun és elveszíti az érdeklődését irántad. Persze kényelmi állandónak hosszabb távon is megtarthat. Aligha számít az, hogy biológiailag anya vagy, mivel a leírtak alapján ez egyáltalán nem hatott a személyiségedre. Gyakorlatilag férfitól férfihoz sodródsz 2-3 éves periódusokban. Ez nagyjából a következő tíz évben is így fog történni, mivel arra egyre kevésbé számíthatsz, hogy komoly férfi pont téged választana a gyerekeddel tartós kapcsolatra. 40 év felett pedig egyre inkább magadra maradsz majd.
2016. aug. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Jaj de okosak vagytok...igazatok van..mindent el kell viselni egy pasinak, csak hogy a kislanynak legyen egy apja!Szart se tudtok...ugyhogy ne okoskodjatok.vagy nem ertitek a kerdest?
2016. aug. 10. 18:47
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi csak válaszoltunk a kérdésedre. Teljesen korrekt válaszokat kaptál, és tartalmilag nincs is jelentős eltérés a különböző válaszok között. Fogalmazd meg, hogy mit szeretnél olvasni válaszként és a lelked megnyugtatása céljából szívesen bemásolom a megadott választ.
2016. aug. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!