Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Titeket melyik zavarna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket melyik zavarna, ha zavarna? Ha a párotoknak erős vénás szökése van (volt műtét, de az nem segített semmit) a péniszében és erre gyógyszereket szed pl. viagrát, vagy péniszgyűrűt vesz fel és így elégít ki titeket?

Figyelt kérdés
Most 2 év után van párom, és nem tudom melyiket használjam. Még nem beszéltem vele erről. De nekem soha nem volt stabil percekig tartó merevedésem, olyan volt h 80%-ra feltornászom, de 10 mp és nullára esik vissza. Ezért gondoltam, hogy vagy gyógyszereket szedjek-e, vagy egy humánusabb és pénztárcakímélőbb dolog a péniszgyűrű. Sajnos nem rajtam múlik a dolog, meg nem is a lányon, hogy emiatt nincs rendes merevedésem. De nem is vagyok impotens.
2016. aug. 12. 08:40
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
29 F.
2016. aug. 12. 08:42
 2/17 anonim ***** válasza:
91%
Nem zavarna. Péniszgyűrűt ajánlom... Mert Viagrát napi szinten nem szedheted max heti 1-2 alkalommal. Meg kész anyagi csőd
2016. aug. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Heti 1-2 szex az jó. Sosem igényeltem 2 naponta.
2016. aug. 12. 08:51
 4/17 anonim ***** válasza:
És mi lenne, ha egy ORVOSsal konzultálnál? Biztos vagyok benne, hogy van erre megoldás.
2016. aug. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Amúgy meg ez tipikus önző hozzáállás, hogy TE nem igényelted sose heti 1-2nél többször. Ok, és ha a barátnőd mondjuk heti 4x szeretné?
2016. aug. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
6 orvosnál voltam 2 év alatt. Hidd el, ha volna, tudnék róla.
2016. aug. 12. 09:09
 7/17 icu75 ***** válasza:
100%

Elárulok egy óriási titkot egy nő kielégítéséhez nem kell f.asz. :-)

Viccet félretéve lehet jó és minőségi a szex így is csak figyelmesség,kreativitás,nyitottság stb kérdése.

Nekem volt anno ilyen partnerem,és szuper volt.

2016. aug. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Hallgass Icura. És szerintem beszélj mielőbb a barátnőddel. Mondj el neki mindent őszintén, meséld el a történetedet a műtéttel, stb. Biztos vagyok benne, hogy ő maga fog ötletekkel és áthidalási javaslatokkal előállni. Ha nem, akkor pedig jobb is, ha lekoccol.
2016. aug. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a barátnőm nagyon szép 22 éves nő, fiatal, kedves, ambíciózus, minden ujjára 10 pasi jut. Nem tudom mennyire volna ettől feldobódva.
2016. aug. 12. 09:50
 10/17 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy te tehetnél erről, szóval hibáztatni nem lehet. Ha a barátnőd tényleg szeret, akkor lehet bármilyen szép is, biztos vagyok benne, hogy meg fogja érteni, mert ez nem egy megérthetetlen, elfogadhatatlan dolog.

Szóval engem ilyen helyzetben egyik sem zavarna. A viagrát elvetném, mert nem szeretném, hogy állandóan azt szedje (még ha heti egy vagy két alkalommal is, akkor sem). A péniszgyűrűvel még nincs tapasztalatom, de azt hallottam illetve olvastam is róla, hogy az a nőnek is jó érzés tud lenni. Szóval én inkább arra voksolok :)

2016. aug. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!