Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek normális az, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális az, ha egy pasinak rendesen van erekciója, de ahogy akcióra kerül a sor, lelohad, aztán mikor pár pillanat múlva újra működik, kb. nettó fél perc alatt eldurran?

Figyelt kérdés
Randizgattam az egyik kollégámmal, aki nagyon jó pasi, nagyon bejött, ezért volt elég lelombozó, hogy nem lehetett vele egy jót szexelni... Ő azt mondta, azért történik ez, mert túlságosan rámizgul. Ez igaz lehet? Csak én gondolom, hogy ez nem egészséges? Rövid "kapcsolatunk" alatt is fura, titkolózó volt, arra is gondoltam, hogy lehet, van valakije és a lelkiismeret/stressz váltja ki ezt a reakciót?
2016. aug. 12. 18:21
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Persze, teljesen normális :D:D
2016. aug. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy pasinak túl nagy a megfelelni akarás akkor előfodulhat ilyen probléma. Túlságosan ráizgul rágörcsöl a dologra. 22 / L
2016. aug. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Na gyorsban a saját tapasztalatomat mondom el. Nálam ez két esetben fordult elő.


Az első eset akivel elvesztettem. Igénytelen, büdös, ápolatlan tuskó csaj volt. Mikor oda került a sor, hát igencsak lekonyult. Valaki verjen fejbe, hogy soha többé ne emlékezzek arra a nyomorultra.


A második az akkor volt mikor szerelmes voltam nagyon meg szerettem volna felelni neki, nem tudtam mit szól hozzá, bírni fogom e legalább fél órát, órát. Stb stb stb és a vége az lett, hogy nagyon bepánikoltam. Akkor akármit csináltam egyszerűen nem állt fel a nyavalyás :D Gondolkodtam is van-e náluk konyhakés az asztalon leszúrjam magam. :D

2016. aug. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Barátommal is ez volt..ő szűz még és hát szex előtt felállt neki de ahogy arra került a sor sehogy nem birtuk felállítani a végén már fájt is neki ezért hagytuk az egészet..Már azon kattogott az agyam hogy lehet rondának tart azért nem állt fel (😂) de hát akkor előtte se állt vna fel neki szval ja..Szerintem az idegesség a megfelelni akarás ..:/ 19/L
2016. aug. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát ez a pasi már nem szűz :D 30 éves, felpróbált már pár csajt :D Ezért lepődtem meg.... Azt mondta, annyira felizgatom, hogy a két véglet között van: vagy lekonyul vagy azonnal eldurran. Akkor ezek szerint csak túl jó nő voltam neki :D
2016. aug. 12. 21:27
 6/8 A kérdező kommentje:
Amúgy olyan is volt, hogy az is elég volt, hogy nadrágon keresztül értem hozzá.
2016. aug. 12. 21:36
 7/8 anonim ***** válasza:
9%
Mert szerelmes volt ennyi, ezen mit kell úgy felfújni a dolgokat. Részedről nem volt semmi érdekes csak egy numera és kész. Értjük... Szerencsétlen meg szenvedett. De mit várjunk. Van egy pár a magadfajta érzéketlen tuskóból minden szórakozóhelyen. Egyrészt kibeszéled itt a srácot, másrészt lekezelően nyilatkozol róla, harmadrészt pedig "túl jó voltál neki" pf minden csoda három napig tart. Lehet most összeteszi a két kezét, hogy eltűntél az életéből. Hozzád hasonlóhoz volt szerencsém kettőhöz. Azóta válogatok, hogy ne csak a "túl jó nőkkel" találkozzam.
2016. aug. 14. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Biztos szerelmes volt a srác...
2016. nov. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!