Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak, ha a barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a barátnőm azért akar szakítani, mert nem tudjuk a szexet gumival csinálni?

Figyelt kérdés
Már hetek óta együtt vagyunk, de mikor szexre kerül a sor és fel kellene húzni az óvszert, belankad és vége. Nincs folyatás. Anélkül ő nem csinálja. Akármilyen vékony is a gumi, már a tudatától lekókadok. Ő nem szed fogamzásgátlót, mert bajokat csinál nála a bevallása szerint. Eddig minden barátjával évekig gumival szexelt és mindnek ment a dolog. Ezért néz rám hetek óta, mintha valami földönkívüli lennék. Az a gond, hogy iszonyat szép nő, tehát kapásból 95 pasit kaphatna 100 ból meg. Tehát el sem akarom veszíteni. Mit lehet tenni?
2016. aug. 18. 09:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%

Nem o!yan ördögtől valóaz a gumi, nekem pl segít,hogy tovább bírjam, de egyébként észre sem veszem, hogy rajtam van.

Jó, picit hangulatromboló utána ellenőrizgetni, hogy lyukas-e, de inkább menjek ki egy percre utána a mosdóba, minthogy abortuszra kelljen rohangálni.

2016. aug. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%
Tanuld meg használni a gumit. Vannak olyanok, akiknek tényleg gondot okoz a szervezetében a tabletta. Miután öcsém megszületett, anyám sem szedhetett többé (egy orvosi műhiba miatt anyám majdnem meghalt öcsém születése után), azóta csak gumival védekeztek apámmal, és soha nem volt belőle probléma, most meg már mindegy, mert már túl van a klimaxon.
2016. aug. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
94%

Nem rinyálni kell a gumi miatt, hanem szokni.

Felhúzod, és abban vered ki, stb., továbbá leállsz azzal a bemagyarázással, hogy lekókad, stb.


Az exem is próbálkozott ilyennel, hogy így szr úgy szr, szedjek gyógyszert, mert neki! az kényelmesebb. Már fél év után - a libidó lenullázódásán kívül - ezer bajom volt tőle, aztán egy évig jártam endokrinológushoz, mire helyretett.

Furcsa, amint kiderült, hogy nem szedhetem, mert gondot okoz, rögtön jó lett az a gumi...


Ha a barátnődnek is gondja van a hormonos dolgoktól, úgy igen, felveszed az óvszert, vagy lapát.

2016. aug. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
83%

Menj el szakemberhez, mert hátha tudnak megoldást. Ha meg nem, akkor engedd el... én pl. szedek fogamzásgátlót, de ha egészségügyi okok miatt nem lehetne, én szakítanék, ha bármilyen okból nem hajlandó a párom gumit húzni, mert nem akarok teherbe esni... nem vagyok olyan hülye, hogy megszakítással meg azzal a béna Pharmatexszel csináljam.

(azért az is szép, hogy neked kb. az a legfontosabb benne, hogy szép, meg az a baj, hogy van olyan tökös a barátnőd, hogy elhagy... mert ha ronda lenne, akkor nem hagyna el... jééééézus...)

2016. aug. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem magyarázom be, hogy lekókad, mert tényleg lekókad. Nem csak kitalálom.
2016. aug. 18. 10:16
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan túl rágörcsölsz a dologra, hogy megint le fog kókadni, és akkor tessék, tényleg lekókad. Eleinte én is így voltam a gumival, de aztán belejöttem és most már semmi gondom vele, ha egy csaj így akarja csak. Amúgy meg kérd meg a barátnődet, hogy gumihúzás után kicsit cumizzon meg, és akkor megint állni fog mint a cövek...
2016. aug. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Csak azért nem akarod elveszíteni, mert szép? Az jó kapcsolat lehet.
2016. aug. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
50%

PEdig jobb ha megszokod,ne akard szedjen gyógyszert,vagy esetleg van egy spirál amit szülés előtt felraknak olyan 60.000Ft azt kipróbálhatjátok mondom SZÜLÉS előtt is lehet használni.

De ezt neked kell fizetned akkor vagy gumi marad,de gyógyszerre ne erőltesd,jó lesz ha elkezd hízni?Erre gondolj.

2016. aug. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Én szedhetek gyógyszert, semmi negatív mellékhatást nem tapasztaltam magamon, de ez én vagyok, az én testem, nem mindenkinek ilyen a szervezete, tényleg van, akinek gondot okoz. Anyukámnak komplett kis listája van, milyen gyógyszereket nem szedhet, egyszer összeírták neki. Én szerencsére nem örököltem ezt a problémát (lekopogom, ne is jöjjön elő később se).
2016. aug. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy kérdező rosszul gondolod, a lekókadást kizárólag te találod ki magadnak. Azok a mechanizmusok, amik felelősek a merevedésért egyáltalán nem függnek attól, hogy be van-e burkolva a péniszed valamivel, vagy nincs.


Szóval ez ilyen ördögi kör, már előre rástresszelsz a gumira, és nyilván le is kókad emiatt.


Ahelyett, hogy a dögös barátnődre koncentrálnál, meg arra, hogy milyen jó lesz most megdugni őt :D

2016. aug. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!