Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk szerintetek szexi ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk szerintetek szexi ha egy lánynak át van szúrva a bimbója vagy csiklója?

Figyelt kérdés

Mindkettőt szeretnék de nem tudom, hogy nektek tetszik-e.

20/L



2016. aug. 21. 23:21
1 2
 1/15 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
87%
És tőlünk függ, h csináltatsz-e vagy mi?:D
2016. aug. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
a bimbó még igen, de a csikló furi lenne. Meg az biztos rohadtul fáj, tele van idegvégződéssel. Azt szerintem inkább hanyagold
2016. aug. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%
Raknál is bele valamit? Mit és mekkorát?
2016. aug. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%
Számomra közönséges. :)
2016. aug. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
59%
Hülyeség, nem divat, nem tetszik... 😵
2016. aug. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
piercinget a csikló fitymába, mellbimbótba nem raknék csak át akarom szúrni (imádom a BDSM-et és ki akarom próbálni)
2016. aug. 21. 23:28
 7/15 anonim ***** válasza:
94%

nekem nem tetszik, kiábrándító...


23F

2016. aug. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
90%
Ha a csiklódba tetetsz és nincs szerencséd, kb soha többé nem lesz orgazmusod. Jobban jársz ha az őt takaró bőrbe rakatod, amit csuklyának neveznek. Az pedig azért lesz majd kissé furi, mert amíg meg nem szokja a folyamatos dörzsölést a kis csiklócskád, addig majd sétálás közben is elélvezel párszor. Nem lesz könnyű az elején majd meglátod. Bár lehet te máshogy reagálsz majd rá. Lehet meg sem érzed, hogy bent van. Én csak azt írtam le ami az ex barátnőmmel történt, aki szintén berakatott oda egy piercinget.
2016. aug. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
köszi a kommentet, én is a bőrbe gondoltam. nagyon fáj?
2016. aug. 21. 23:45
 10/15 anonim ***** válasza:
85%

Amikor berakták neki az nem volt vészes. Csak felszisszent egy nagyot és annyi. Utána viszont hetekig nem tudtunk szexelni mert annyira érzékeny volt neki. Már nem emlékszem pontosan mennyi ideig is tartott de jó pár hét volt. Fájdalom csillapítót is szedett az elején meg lidokain srpét fujt rá. Ja és úgy ment néha mint aki besz*rt :) Aztán ahogy gyógyult úgy jött elő a folyamatos orgazmus. Elmondása szerint egy hosszabb séta közben vagy 6-7x meg kellett állni mintha fájna a hasa mert épp elélvezett.

De neki amúgy is eléggé érzékeny volt a csiklója. Két perc nyalástól simán elélvezett. Viszont egy idő után már megszokta és csak ritkán ingerelte fel. De utána már az együttlétek során is tovább tartott neki az orgazmusig eljutni. A folyamatos ingerléstől érzéktelenné vált neki egy idő után.

2016. aug. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!