Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondolnátok, ha kiderülne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok, ha kiderülne egy számotokra nagyon vonzó 28 éves lányról, hogy nem élt még nemi életet? Bele mennétek a kapcsolatba, elgondolkoznátok, vagy gondolkodás nélkül vissza lépnétek?

Figyelt kérdés

2016. aug. 22. 14:20
1 2
 1/19 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
89%
Ha elmondja a sztoriját, utána eldöntöm.
2016. aug. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha kapcsolatban gondolkozom nem futó kalandon, akkor persze, hogy belemennék.

Egy kapcsolatban akkor sem kapkodom el a szexet ha már nem szűz a kiszemelt. Jó, sokáig nem várnék vele, mert a szex is fontos része egy jó párkapcsolatnak és ha az igények a vágyak különbözőek akkor az derüljön ki időben, de ha ez a szűz lány kellően nyitott, kísérletezőkedvű, és nem utasítja el egyből a kevésbé szokványos dolgokat (na nem pisi-kaki :D), akkor természetesen nem ez fog befolyásolni, hogy szűz e vagy sem.

2016. aug. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
71%
Kölcsönös szimpátia esetén szívesen lennék a tanító bácsija!
2016. aug. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nem félnétek attól, hogy nehezebb dolgotok lesz? Hogy többet kell majd "melóznotok" azért, hogy megnyerjétek a bizalmát?
2016. aug. 22. 14:29
 5/19 anonim ***** válasza:
68%
első jól írta. Amúgy nagyon necces lenne...
2016. aug. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
92%

válasz a kommentre:

1: nem kellene annyira melózni, mert szerintem nagyon hamar rátérne a szexre, ha már komolynak néz ki a kapcsolat

2: meg van a szépsége annak ha te vezeted be a szexualitásba

2016. aug. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem ezen múlna, sokkal inkább a hozzáállásán a kapcsolathoz és a szexualitáshoz. Ha egy frigid fap*na, akkor nem működne, ha csak így alakult az élete, de amúgy szexuálisan nyitott, akkor semmi akadályt nem jelentene, hogy szűz.


29/F

2016. aug. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

"nem kellene annyira melózni, mert szerintem nagyon hamar rátérne a szexre, ha már komolynak néz ki a kapcsolat"


Valóban így gondolod?

2016. aug. 22. 14:35
 9/19 anonim ***** válasza:
91%

Ha nyitott a szexre, csak így alakult az élete, akkor nem kellene vele "többet melózni"!

De én különben is türelmes vagyok.

2016. aug. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
42%
Az igen nagy baj, ha valaki 28 évesen lány, az már inkább nő. Azért elgondolkodnék, hogy jutott idáig, hogy egyetlen egy emberi kapcsolatában sem tudott eljutni a testiségig 28 évesen. Vagy valami fizikai gátlása van, vagy agyilag valami nem stimmel nála. Meg kéne ismernem, hogy dönteni tudjak.
2016. aug. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!